רטיבות בקיר זה סיפור רציני
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רטיבות בקיר זה סיפור רציני 

מאת   18/09/2011 |  נצפה 2418 פעמים

בס"ד

רטיבות בקיר זה דבר מאד מאד מגעיל אנשים ובמיוחד נשים. רטיבות בקיר יש לזה כה הרבה חסרונות ואולי יתרון אחד. החסרונות הם: כמובן ואיך לא הם: צורך בעשיית איתור נזילות.

 חוץ מזה גם רטיבות בקיר גורמת לקיר להראות בצורה מעוותת ומכוערת לי זה מזכיר פרצוץ מלא פצעי בגרות משום מה. זה משום ההתנפחות. חוץ מזה שרטיבות בקיר גורמת להתנפחות מיותר לקיר בדרך כלל גם הצבע של הקיר משתנה. או שנעשת ירוקת על הקיר או שהקיר נהפך לשחור בגלל הפטריות שנוצרות. חוץ מזה מה שגם קורה זה שנעשה ריח לא טוב מהקירות. הריח הזה הוא כל כך מזעזע שזה פשוט לא  ניתן הסביר תופעה כזו זה ממש מזעזע את כל החושים הריחות האלו. אני זוכרת שבעלי ואני באנו לחפש בתים עברנו כמה וכמה בתים כאלה. באחת הדירות שנכנסנו לבדוק האשה ששכרה את הדירה הסבירה לנו שהיתה רטיבות בקיר וגם רטיבות בתקרה ואז מה שקרה שהזה עשה ריח כל כך לא טוב. ממש ריח מזעזע ריח כזה של עובש. זה פשוט מגעיל אז מה נעשה?

עדיף שנקדים תרופה למכה הכוונה היא כמובן שאנחנו נאלץ לבדוק היטב בשביל שרטיבות בקיר לא תהיה אצלנו בבית. בדרך כלל רטיבות בקיר ורטיבות בתקרה קורות בזמן החורף לכן הבא נתכוננן ונזמין איש מקצוע שיבדוק האם יש צורך באיטום גגות או קירות. חוץ מזה אם זה כבר קרה שיש נזילה בבית עדיף שתזמינו איש מקצוע מיומן שיעשה איתור נזילות גם אם זה איתור נזילות בקירות הבית וגם אם זה איתור נזילות בגג החיצוני.

בקיצור למי שיש נזילות בקירות או בתקרת הגג זה לא הדבר הכי נחמד. יש צורך בכה הרבה דברים בשביל שלא נגיע למצב זה של רטיבות בקיר כגון איתור נזילות וכו'.  אני מציעה לכל בעל בית שיהיה עם יד על הדופק. ויבדוק אם ביתו אטום גם כן קירות הבית וגם הגג. יש אפשרות גם לעוד סוג של רטיבות בקיר שנעשת מעצם פיצוץ צינור בתצוך הקיר. על זה נדבר בפעם הבאה. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה