איך מזהים גן ארועים טוב
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך מזהים גן ארועים טוב 

מאת   07/09/2011 |  נצפה 2024 פעמים
מפנטזים על האירוע המושלם? הפנטזיה של כולם היא אירוע בלתי נשכח, אולם מה למעשה אנשים זוכרים מאירוע? שמלה, האוכל, הזיקוקים, ובמיוחד את המארחים. אולי תופתעו לגלות, אולם לרוב האורחים אותם אספקטים חשובים, וכמובן על המורכבים נשתדל להתמקד כאן.

בחירת מיקום הארוע


המקום שתבחרו מיועד לשקף אתכם ואת מה שאתם רוצים לייצג. וילה על החוף תקרין אקסקולוסיביות, חתונה בזמן שקיעה בים תשקף אופי שובב, גן או אולם אירועים יוקרתי יעיד על מעמדכם בחברה בעוד אולם ארועים צנוע ישקף חמימות משפחתית.

זכרו שמאוד פשוט לחלום על טקס יוקרתי ומפוצץ, אבל לפעמים ששלב התכנון נגמר מבינים בעלי הארוע שלצערם זה לא מה שהם קיוו לו. אז לפני שאתם בוחרים מקום תחשבו מעבר לפנטזיה אם באמת האולם הזה באמת תואם את רצונותיכם .

מה לגבי האוכל?

הסתיימה ההתמודדות עם אירועים תל אביב? בוודאות אחד הנושאים המרכזיים ביותר זה האוכל שיוגש באירוע. לחלקכם זה אולי נשמע די מוגזם, אבל רוב המוזמנים משתוקקים להינות והדבר החשוב להם ביותר הוא התפריט שיוגש באירוע.

טרם בחירת המנות תחשבו בקפידה מי המוזמנים שיתפסו את הנתח המשמעותי ביותר ביומכם החשוב. אם נופל בחלקכם ומדובר בחבר'ה מהמעמד הבינוני, חובבי האוכל הביתי, כי אז עדיף שתלכו על מנות פשוטות יותר. אם לשימחתכם מדובר באנשים צעירים מהבוהמה ההרצלייאנית אז תלכו על האוכל המיוחד, אם זו מסיבת צעירים ומרבית המוזמנים יהיו בה ילדים צעירים אז כדאי למצוא תפריט ילדותי יותר הכולל עוגות, הרבה קינוחים ועוד.

במרבית המקרים בלתי אפשרי לרצות כל האורחים, לכן רצוי לגוון עם תפריט עממי ומורכב, ביתי וחדש. ככה יש סיכוי גבוה שיהיו למרבית האנשים מספר אפשריות לבחור . בסופו של יום, רצוי שיהיה גיוון של אופציות במקום כמה מנות בודדות.

עיצוב הארוע

אם יש לכם קצת זמן ואתם באמת רוצים ליצור רושם על האורחים שלכם, תחשבו על רעיון , משהו הדור ובעיקר משהו שאולי חשוב לכם להעביר. כשם שבחירת מיקום האירוע, גם כן הסגנון היחודי משחק תפקיד מרכזי.

בקטע הזה ממש הכל מתקבל; אפשר ליצור הכל, או להפך אפשר לשים דגש על דברים ספציפיים; צבעי האירוע (אירוע בכתום, עיצוב רק בצבע מסוים), אביזרים (ציפורים,עצים) עיצוב הפרחים וכו', רק תתנו לדמיון שלכם להתפרע. לעיתים קורה שארוע אישי משתנה להיות גם הארוע המשפחתי של המשפחה, לכן ברגיש בנושא רגיש זה, זה החלק לתת ביטוי למה שקריטי עבורכם.

אתם בעיקר חושבים על גן ארועים?

הבחירה הכי קלה היא לנסות לרצות את ההורים, אך אל תשכחו לרגע שלמרות הכל זה הארוע הגדול שלכם. היה ויש דבר שאתם לא רוצים לבטל אותו אפילו אם הוא, מפריע למשפחתך, אז תדבקו בדעתכם. תסבירו ליקיריכם בצורה הכי עדינה שאפשר שאין מה לעשות האירוע הוא שלכם. תלכו עם הלב ותנו מקום למה שהכי חשוב לכם.

אם אתם מתים למצוא מאמרים נוספים על נושא זה המשיכו לקרוא כאן, וחגגו אירוע מהנה!
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה