סנגורים- פרשת מרגול
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סנגורים- פרשת מרגול 

מאת   04/09/2011 |  נצפה 1701 פעמים

סנגורים- פרשת מרגול

 

אדם שקורא את כתב האישום שהוגש כנגד הזמרת מרגלית צנעני מזדעזע ומרים גבה נוכח האמור בו – ולשם כך לא צריך להיות משפטן כלל וכלל.

המשטרה ייחסה לזמרת עבירות של סחיטה באיומים כאשר על פי האמור בכתב האישום, לכל היותר המדובר בעבירות אתיות ו/או עוולות אזרחיות כגון הפרת חוזה,  אם בכלל, שבניהם לבין עבירות פליליות אין דבר וחצי דבר.

המשטרה, אשר אמונה לאכוף את החוק, רומסת אותו ברגל גסה, וזאת ללא היסוס ובלי מחשבה על השלכות התנהלותה הלקויה כגון הדלפת בדלי מידע וחצאי משפטים,גילתה טפח והסתירה טפחיים – כל זאת על מנת להשחיר את התמונה ולצייר את הזמרת כאחרונת העבריינים.


ובהמשך, פרסום צילום תמונת המעצר כשמתחתיה מספר סידורי – אקט מבחיל, לא מוסרי ולא לגיטימי, אשר מהווה התנהלות פסולה, חסרת כל ערכיות וחמור מכל, מהווה הפרת זכויות אדם/חשוד גסה ובוטה!!

יש לציין שהדברים נעשו בראשיתה של חקירה כאשר בשלב הזה הסניגור  "לוטה בערפל" שהרי חומר החקירה אינו בפניו ועל כן אינו יכול להגיב לדברים שנאמרים, והיום, משהוגש כתב אישום, ומשנחשפו הסניגורים המכובדים לחומרי החקירה, מצטיירת תמונה אחרת, כתב אישום מזערי, שולי ובמקרה הזה אולי גם קנטרני.

מדובר במקרה מובהק להיותה של משטרת ישראל משטרה צהובה הרודפת פרסום, והאמצעים, למרבה הצער, מקדשים את המטרה. הרי ברור שאם לא היה מדובר באישיות מפורסמת, מי בכלל היה שומע על ה"פרשה"?

מקרים כמו של מרגול קיימים באלפים ואולי עשרות אלפים, ומי בכלל שומע עליהם?

מקרה זה גם מחזק את הטענה להיותה של משטרת ישראל משטרה חלשה שמנסה ל"תפוס" יעד דרך חלשים - פשוט עגום!


איך במחי יד אחת מרסקים לאדם שנים של עמל ויזע בהליך פלילי מלווה בקרנבל תקשורתי חסר תקדים, שהרי טוב שם טוב משמן טוב – פשוט עצוב!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה