מתלבטים בין קורס פסיכומטרי להשלמת בגרויות? לנו התשובות!
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מתלבטים בין קורס פסיכומטרי להשלמת בגרויות? לנו התשובות! 

מאת   03/09/2011 |  נצפה 2057 פעמים

לחיילים המשוחררים או למי שזה עתה סיים את התיכון, החיים לא בהכרח פשוטים. אומנם לרובם עדיין אין משכנתא על הראש או חשבונות חשמל לשלם, אך אין ספק שההחלטות שצריכות להעשות לגבי העתיד הן לעיתים קשות. למשל, יש לחשוב על מקצוע, השלמת בגרויות, על לעבור מבחן פסיכומטרי ועוד ועוד.

מה עושים קודם? קורס פסיכומטרי או השלמת בגרות באנגלית?

הרבה צעירים מבינים היום שעליהם לעשות שיפור בגרויות כדי להגדיל את סיכוייהם להתקבל ללימודים גבוהים, למשרה נחשקת וכן הלאה. עם זאת, גם לימודי פסיכומטרי חשובים לכל אחד שרוצה לעבור את המסלול הזה. אז מה יותר חשוב, שיפור בגרויות או פסיכומטרי השלמה?

במקרה ואין תעודת בגרות שלמה או שישנם ציונים שחשוב לשפר, כדאי קודם כל לעשות השלמת בגרות במחשבים, בגרות במתמטיקה וכדומה. הסיבה לכך נעוצה בהגיון שלימודים לבגרות באנגלית או מתמטיקה רק יסייעו לכל מי שמבקש לגשת לפסיכמוטרי. מאחר ובמבחן הפסיכומטרי ישנו חלק באנגלית וחלק כמותי, השלמה או שיפור של הבגרויות הללו יתרמו גם להצלחה בפסיכומטרי ויקלו על הלימודים בקורס ההכנה.

רוצים להרשם לקורס? זה מה שעליכם לעשות

 

 

 

אחרי סיימתם על השלמת בגרויות, עברתם בהצלחה קורס פסיכומטרי וגם את המבחן, הגיע הזמן לחשוב מה ברצונכם לעשות בשארית חייכם...  כל האפשרויות פתוחות בפניכם, רק צריך לבחור!

 

לקבלת מידע נוסף על קורסי פסיכומטרי והצעות מחיר הכנסו ל-http://berale.co.il ושיהיה המון בהצלחה!

עוסקת בכתיבת תוכן לאתרי אינטרנט ולצורכי קידום אתרים מזה מספר שנים, ידע נרחב בקידום והקמת אתרים אופטימליים למנועי חיפוש. ליצירת קשר והזמנת תכנים אנא כיתבו לי דרך האתר!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה