הוצעת לשון הרע לא תיגמר בטוב
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הוצעת לשון הרע לא תיגמר בטוב 

מאת   30/08/2011 |  נצפה 1493 פעמים
מהו תפקידו של עורך הדין? מי יכול להיות נוטריון?

אף אחד אינו חולם להיות במצב הזה, אולם הרבה פעמים אנחנו חייבים להיעזר בעורכי דין מוצלחים. זה יכול להיות בשל תביעה פלילית ועשוי להתרחש אפילו בשל גבית חובות. על כל מה שיבוא בהחלט כדאי שיהיה באיזור עורך דין מקצועי!

אינפורמציה טובה אודות עולם המשפטים.

יש משרדי עורכי דין רבים במדינת ישראל, והם באים במגע עם פרטים רבים ושונים; כתיבת צוואה, רישום פטנט, דיני משפחה ומשפט פלילי. שירותים משפטיים שונים מתקשרים כמעט לכל קטגוריה בחייכם, לפיכך אין זה מפתיע שמתישהו בעתיד תצטרכו עורכת דין מנוסה.

מתי צריך נוטריון? צריכים קצת טיפים ועצות בנושא הוצאת לשון הרע?

עורכי-דין נוטריונים הם עורכי דין רגילים בעלי הסמכה מיוחדת לתת שירות בפרטים מסויימים. באיזה מקרה אנשים זקוקים לנוטריונים? סתם לדוגמא, אם אנו מנסים להוציא דרכון הולנדי, צריך קודם כל להראות מספר מסמכים מתורגמים. לא כל סוג תרגום יכול להיות מאושר, שכן יש צורך בתרגום של נוטריון מוסמך. דוגמה נוספת, אם אתם רוצים הלוואה מהבנק, לפי החוק דרוש להציג חתימה של נוטריון מוסמך.

לפי מה לבחור עורך-דין? עוד אין לכם עו"ד לשון הרע?

יש בחיינו מספר בחירות חיוניות - מיקום החתונה, המכונית שנקנה ואיך לא, העורך-דין שיטפל בנו במקרי חירום.

עומדים לחפש עורך דין מקצועי? אחת השיטות הטובות היא לבקש המלצות מקרובי משפחה וחברים. המלצות מסוג זה הינן הכי מייצגות, וכך אתם יכולים לדעת שאיש לא עובד עליכם.

כשאנחנו באים לפגוש עורך דין, מומלץ לוודא אם הוא בכלל מתאים לכם. לא כל משרדי עורכי הדין מנוסים בכל הסוגיות המשפטיות. הוצאת לשון הרע, לדוגמה, זה בכלל לא כמו דיני עבודה. בגלל זה כדאי לכם להתעניין לגבי לקוחות אחרים וכמובן לוודא שאותו משרד עורכי הדין אכן מנוסה בעניינים מהסוג שאתם צריכים.

לאינפורמציה טובה על הליכים משפטיים, שובו לכאן בעתיד ותוכלו למצוא את כל הפרטים שאתם רוצים. קריאה נעימה!
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה