כמה שווה החברה שלך?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כמה שווה החברה שלך? 

מאת   25/08/2011 |  נצפה 1828 פעמים
מה הופך רואה חשבון למועיל? הכל רוצים לפתוח עסק מצליח, ובעזרת השילוב המנצח של ניהול נכון, ניסיון עסקי, הבנה של התחום, רעיון טוב וטיפת מזל, החלום הגדול של פתיחת עסק משגשג יכול להפוך במהרה למציאות.

אך מה לגבי העניין הפיננסי? כל אחד שמעוניין להקים עסק עצמאי צריך להכיר בחשיבות רואה החשבון להתנהלות העסק; פרט לחישוב השכר והמסים השונים, או חישוב תשלומי מקדמות למס הכנסה, כל רואה חשבון המוסמך בנושא יכול לשמש בתור יועץ מס מצוין במטרה לשפר את המאזן הכספי של העסק, לעזור בהבנה מה הן נקודות החולשה והחוזק של העסק שלכם ובאיזו דרך עדיף לטפל בהן, ובנוסף, לייעץ בהליכי הקמת חברה עצמאית מפרספקטיבה חשבונאית ועסקית כאחד.

מעוניינים במידע בעניין הערכת שווי?

הרבה בעלי עסקים נקברים תחת העומס של הניירת, מה שעשוי אף להתעלות על הניהול היומיומי של העסק, בשל השקעת מאמצים על טפסים . במקרים אחרים הבעיה טמונה בהנהלת חשבונות לקויה, דבר אשר עלול להוביל לכל מיני בעיות, החל בהוצאות גדולות וכלה בהסתבכות עם השלטונות.

רו''ח מיומן יכול להקל על בעליהחברה את מטלת ניהול ענייני החשבונאות, מתוך הענקת שירות מדויק ובלתי-תלוי. כמו כן, המטרה היא לספק עצות מקצועיות בכל הנוגע למסים, ניסוח תכניות עסקיות וניהול התשלומים להגדלת פוטנציאל הרווחים של החברה והקטנת ההוצאה השוטפת.

רוצים למצוא עוסק מורשה - מתאים לכם לקרוא עוד על תמחור? גלשו לכאן שנית, כדי שתוכלו להתוודע לכל המאמרים ואת כל השירותים המקצועיים הרלוונטיים. תצליחו!
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה