הצנרת מטפטפת לכם במוח?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הצנרת מטפטפת לכם במוח? 

מאת   25/08/2011 |  נצפה 1886 פעמים
אין זרם? זו בעיה מוכרת! לא מעט ישראלים תופסים את זה שהמים בדירתם יורדים בצנרת הבית כדבר מובן מאליו. מדובר בשגיאה של רבים, הצנרת בביתנו הינה תשתית מורכבת מפרטים רבים שמצריכה ידע רב בהרכבה של החלקים הרבים שמהם היא מורכבת.

היה ואתם מתכוונים לשפץ או שאין ברירה וחייבים תיקון בהול של מערכת הצנרת הביתית, מומלץ בחום לעיין בקלילות כדי שתדעו מה המשמעות ולאחר מכן לחפש הצעה מבעל מקצוע המתאים לעבודה. אם חסר לכם ידע בסיסי בנושא, בדומה לרוב האנשים, בחיבור הקצר הבא תזכו לדעת קצת יותר על החלפת ברז ועוד שקשורים אל תחום זה.

מדריך הטרמפיסט למקלחת - קובץ פרטים חשובים בנושא אינסטלטורים ואפילו יותר

כפי שכבר צויין בתחילתו של המאמר, מערכת הצינורות עלולה להיות מערכת מורכבת וסבוכה. המערכת מכילה למעשה 2 סטים של צינורות, כאשר הראשון הוא זה שמיועד להובלת מים מהצינור המרכזי והשני מטרתו היא ניקוז מים אל הביוב העירוני. הצינורות מותקנים במרבית המקרים מתחת לריצוף - מה שהופך את איתור הבעיה במערך הצינורות למשימה של ממש.

מה ניתן לעשות כשמגלים בעיה בצנרת הבית?

כבר כאשר נתקלים תקלה בזרימת המים תחפשו נותן שירות בתחום האינסטלציה! תקלות קטנות במערכת הצינורות הופכות לתקלות גדולות פי כמה שביכולתן ליצור אפקט על נקודות ניקוז נוספות בתחומי המשרד. מה שזה אומר, שההצפה שהחלה במטבח יכולה מהר מאוד לגרום לבעיית ניקוז במקלחת.

לא רק שזה עסק מלכלך מאוד, טיפול בתקלה בצנרת מצריך התמצאות ואחזקה של ציוד המיועד לכך. בעקבות זאת, מוטב שתחפשו בעל מקצוע מנוסה מהר ככל הניתן.

מדי פעם לקרוא על נזילות בצנרת עלול לסייע.

בניה כהלכה

אם נפל בחלקכם לתכנן בית פרטי, יש לכלול בהוצאות תכנון והתקנת מערכת אינסטלציה איכותית שתוכננה בקפידה. בתכנון מערכת האינסטלציה יש להקפיד לקחת בחשבון את המיקום המדוייק של נקודות המים והניקוז. על מנת שהנ"ל יקבלו זרם מים ועל מנת שהמים יתנקזו, דרוש ידע באילו זוויות וגובה לשים כל צינור וצינור וכן, באיזה סוגים של מחברים וצינורות לבחור לטובת השימוש.

מוכרחים בעוד מידע הקשור לתקלות צנרת ועל מגוון פתרונות נוספים? אתם יכולים לקרוא בפרסומים שלי בהם קיימים עודמגוון רחב של עצות הנוגעים למערכת הצינורות הביתית. קוראים לצנרת משוחררת!
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה