קפה למשרד - פינת קפה או מכונת קפה, מה עדיף?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קפה למשרד - פינת קפה או מכונת קפה, מה עדיף?  

מאת   23/08/2011 |  נצפה 2047 פעמים

אין משרד שאין בו פינה המיועדת להכנת קפה ואי אפשר לנהל משרד בימינו בלי לתת לאנשים מקום להכין בו קפה. בכל משרד גם קטן מאוד יש כיור עם שיש וכוסות, קפה וחלב ולפעמים גם שולחן וכסאות ואי אפשר לעבוד במשרד שאין בו מטבחון קטן להכנת קפה.

 

חסרונות פינת קפה למשרד

בדרך כלל יש תורנות לשטיפת כלים ולניקיון המשרד וברוב המשרדים המזכירה אמורה לדאוג שתמיד יהיה די קפה, סוכר וחלב בפינת קפה למשרד ושאר העובדים מנקים ושוטפים כלים לפי התור. למרבה הצער לא פעם פינת הקפה במשרד הפוכה ולא מאורגנת כי רוב האנשים נוטים להתחמק משטיפת כלים ומקווים שמישהו אחר יעשה את זה וגם אם ברוב המשרדים יש שלט מאיר עיניים שמבקש לא להשאיר כלים מלוכלכים בכיור, לנקות אחרי ששותים קפה למשרד ולסדר את פינת הקפה לפני שהולכים הביתה תמיד מתעוררים ויכוחים ויש בעיות בנושא הרגיש הזה. משום מה אין יום שבו לא שופך מישהו בטעות חלב או קפה ומפזר סוכר על השיש, או שהסוכרזית נגמר או שהחלב מחמיץ, תמיד יש בעיות ומריבות לא נעימות סביב פינת הקפה במשרד.

 

מכונות אספרסו למשרד – הפתרון המושלם לפינת הקפה

אפשר לכעוס ולנזוף ואפילו להעניש עובדים רשלניים או שאפשר במקום לקנות מכונות אספרסו למשרד . כיום ניתן לשכור או לרכוש מכונת קפה אספרסו אלגנטית ונוחה להפעלה שתשדרג את כל עניין הכנת הקפה המשמים, ותגרום לעובדים להרגיש שמעריכים אותם ומתגמלים אותם, אפילו מפנקים. גם אורחים וקליינטים שמגיעים למשרד ומקבלים ספל קפה אספרסו ריחני במקום לקבל עוד פעם נס קפה משעמם כמו בבית ירגישו טוב ונעים יותר, מה שבטח ישפר את רווחי בעל הבית.

מה חשוב לדעת לפני רכישת מכונות קפה למשרד -

לפני קנית מכונות אספרסו למשרד כדאי לערוך סקר שווקים ולבחור מכונה בגודל ההולם את פינת הקפה במשרד. כדאי לשים לב שיש מכונות אספרסו למשרד שצריך להוסיף להן גם מטחנת קפה, או שאפשר לבחור במכונת אספרסו שמכינה קפה אספרסו עם קפסולות או פודים. לכל משרד יש צרכים שונים וכמובן תקציב שונה וכדאי לשקול בכובד ראש מה עדיף ומה נוח יותר לעובדים ולאורחים שמזדמנים למשרד.

 

תחזוקת מכונות אספרסו למשרד

צריך להביא בחשבון שגם מכונת האספרסו המשוכללת ביותר זקוקה לפעמים לטיפול כדי שתוכל להמשיך לתפקד. צריך לנקות אותה מידי פעם, לדאוג למלא כל פעם מים טריים, לטובות טעמו הטוב של קפה אספרסו וכן רצוי לשמור את הקפה הטחון יבש וסגור היטב. רצוי מאוד לרכוש גם פילטר מיוחד נגד אבנית מה שיאריך את חיי המכונה כי האבנית שיש במים בישראל נוטה להצטבר לא רק בצנרת של מכונת האספרסו אלא גם על קומקומים חשמליים, מדיחי כלים ומכונות כביסה.

יאיר שלוי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה