הראש מלא בשמות לבנים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הראש מלא בשמות לבנים? 

מאת   22/08/2011 |  נצפה 1524 פעמים
הקטנצ'יק סוף סוף נולד? המשפחה בונה על חגיגה?

בתקופה זו, אירוע בריתה הוא כבר מעבר לחובת הדת, אלא חפלה אמיתית; המשפחה חוגגת את התינוק החדש בנוכחות חברים ובני משפחה בגן אירועים, על אוכל טוב, שתייה מובחרת ומוסיקה. בטקסט הקרוב תקבלו הסברים על רוב הבחירות והתכנונים שתיאלצו לבצע בשביל הצלחת הטקס הקרוב.

ראשית, נייעץ לכם להתעמק בנושא שמות לבנות.

חלק טוענים כי ברית מילה היא בניגוד לטבע האנושי. במאמר זה לא נעמיק בהאם זה טוב, אלא נספק מידע.

איך תתכננו ארוע ברית?

לא כל האנשים יערכו את הסרת הערלה באותו הזמן עם החגיגה עצמה, אבל זה מקובל. מבחר מוהלים אפשר לחפש בתוך האינטרנט או דרך המלצות. מוהל מוסמך גובה בממוצע בין 1000 ל3000 ש"ח, מוהל רפואי עולה יותר. במחיר זה נכלל בדיקת תינוקכם לקראת הברית, אז בודק המוהל האם הילד כשיר דיו מבחינה רפואית.

מתחם לקיים בו את הארוע זו החלטה שלכם; נמליץ לכם לבחור מקום בעל גישה נוחה ושימלא אחר דרישותיכם. מעוניינים בעוד מידע על שמות לבנים? סיימו לקרוא.

מה עושים אחרי הטקס?

בניגוד לארוע בריתה, חגיגת הברית היא תהליך כירורגי, על כן, נתמקד יותר בברית. אחרי הסרת הערלה, המוהל צריך לוודא שהתינוק לא מדמם יותר ושהתחבושות לא גורמות ללחץ. בתור ההורים, תצטרכו לשים לב לכך שתינוקכם מתנהג כרגיל, נראה בריא ועושה את צרכיו כרגיל. על כל ספק שעולה - לכו איתו לחדר מיון! עוד דבר, מוהלים רבים יגיעו לביתכם אחרי שהטקס נגמר, על מנת להיות בטוחים שהפצע מגליד וכדי להסיר את התחבושות.

לאחר שקיבלתם עוד אינפורמציה, תכננו לכם את הברית של הילד אותה תכננתם מזמן. יש לכם אפשרות לערוך ברית מילה סטנדרטית, או לנסות להפתיע את המגיעים עם אירוע ספקטקל. אפשר לקרוא ברכות, לערוך פעילויות, ומאות דברים נוספים, מאחר ולטקס ברית מילה אין פורמט קפדני. בעיקרון, טקס הברית נועד לתינוק, אבל על פני השטח - המשפחה היא החוגגת האמיתית.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה