עיצוב לוגו כחלק מתהליך עיצוב גרפי לבית העסק
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עיצוב לוגו כחלק מתהליך עיצוב גרפי לבית העסק 

מאת   15/08/2011 |  נצפה 1841 פעמים

 

עיצוב לוגו / עיצוב גרפי

 

יש לכם עסק חדש? פרויקט חדש? אתם זקוקים למתג אותו, לקדם אותו מבחינה שיווקית, לגרום לו לפרסום ומכירות? לוגו מעוצב – זה מה שאתם צריכים!

 

אבל איך מעצבים לוגו?

 

מרביתנו לא באמת יודעים להתעסק בתחום האמנותי, בטח ובטח שלא יודעים ומומחים בתחום של עיצוב לוגו, התאמת לוגו מיוחד לעסק שלכם, לוגו שיאפיין את העסק שלכם בצורה שאתם רוצים ויקנה לעסק שלכם את התדמית הרצויה עיצוב גרפי  מקצועי של לוגו יעשה את העבודה.

 

מדוע כל כך חשוב עיצוב לוגו?

 

כשאתם פועלים כחברה, עסק או ארגון אתם רוצים שאנשים יזכרו אתכם, חשוב לכם שתהיה לכם את התמונה שתמיד תזכיר אתכם, את הצליל שיזכיר אתכם, ואת משפט המפתח שיילווה אתכם לאורך כל שנות פעילותו של הארגון העסק או החברה. הסיבה שאתם זקוקים לזה היא כי פרסום באופן כללי מכיל בתוכו פרמטרים שונים, אחד מסוגי הפרמטרים השונים הוא הזדהות, על הלקוח לצרוב בתודעה שלו את החברה שלכם ואת מה שהיא מייצגת ומיוצגת על ידו. אם ניקח לדוגמא את חברת הסלולר המפורסמת מאוד 'סלקום' אזי נוכל לראות כי הסלקום מאופיין בכל מקום על ידי הצבע הסגול ועל ידי כוכב. בזכות כוכב סגול יכול כל אחד להעלות בראשו את השם סלקום. כך הצליחה החברה למתג את עצמה כחברה שכל אחד מכיר וכולם יודעים מה הסמל שלה. חברה שהצליחה לגרום לכל הלקוחות להתרשם מאותו עיצוב גרפי של הלוגו לצרוב את הלוגו בתודעה שלהם היא חברה שהצליחה לחלוטין בבחירת עיצוב לוגו.

 

רק מומחה עיצוב גרפי יכול להיות אחראי על עיצוב לוגו, רק הוא יכול לדעת מה ההבדל בין סוג לוגו אחד למשנהו, כי על מנת לעצב לוגו לא מספיק להיות רק בעל ידע טכני של עיצוב לוגו אחרי קורס עיצוב גרפי או משהו, יש צורך בהבנה עמוקה וניתוח מסחרי של עיצוב גרפי בתעשייה.

ישנם הפרשים עצומים של עיצוב לוגו בן מומחה של עיצוב לוגו אחר לאחר, ישנם שלוקחים מאה שקלים, ויש מומחים של עיצוב גרפי שלמדו את התחום לא רק בצד הטכני אלא גם השיווקיים שגובים אלפי שקלים על עיצוב לוגו מסחרי.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה