מדוע דווקא לפרסם באמצעות פליירים או גלויות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדוע דווקא לפרסם באמצעות פליירים או גלויות 

מאת   15/08/2011 |  נצפה 1786 פעמים

מדוע דווקא לפרסם פליירים או גלויות?

 

אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואל את  עצמו משווק של עסקים היא היכן ניתן להגיע לתפוצה הגדולה ביותר של פרסום, האם אפשר להגיע לתפוצה גבוהה יותר מפליירים כאשר מפרסמים בעיתון, הרי יש אנשים שלא קוראים עיתונים, האם ניתן להגיע לכמות רבה יותר של חשיפה כאשר מפרסמים במודעות פרסום בחוצות העיר יותר מאשר פליירים או גלויות הביתה? הרי יש כאלה שלא מסתובבים באותו הרחוב, ישנם אנשים רבים שלא מסתכלים על כל השלטים, וכן גם מי שמסתכל על פרסומות באופן כללי בחוצות העיר לא בטוח שיסתכל על מודעת הפרסום של העסק שלכם דווקא. לכן מהבחינה המהותית של חשיפה, שליחת פליירים או גלויות לבית הלקוחות הפוטנציאלים היא הפגישה המשמעותית ביותר שאפשר להשיג, החשיפה המקסי מלית אותה אפשר להשיג בזכות הקשר הישיר שאותם פליירים או גלויות יוצרים כאשר הם מונחים בפתח ביתם של הלקוחות הפוטנציאלים.

 

מה עדיף פליירים או גלויות לתיבת הדואר או שמא פליירים משוכללים יותר המונחים על הדלת עצמה?

 

שאלה זאת היא שאלה נוספת המשפיע מאוד על סוג המסע פרסום של המשווק את החנות, העסק או החברה שלו. ישנם כמה סוגיות של בעיות כאשר אנו רוצים להחליט האם פליירים וגם גלויות לידית הדלת של הלקוחות או הנחה של פליירים או גלויות לתיבת הדואר.

 

אחת השאלות המשמעותיות ביותר היא סוגיית העלות, העלות של משלוח של פליירים מדלת לדלת הינה גבוה בהרבה מאשר העלות של הנחת הפליירים בתיבות הדואר.
השאלה השנייה היא האם אנשים מביטים על פליירים שמונחים להם בתיבת הדואר באותה רמת חשיבות ובאותה צומת לב ביחס לפליירים או גלויות המונחים להם על ידית הדלת.
שלישית, היא השאלה מה יחסם של הלקוחות למפרסמים המניחים פליירים בתיבת הדואר שלהם או מניחים אותם על הידית של הדלת.
התשובות לשאלות הללו הינם משתנות בין משווק למשווק, לאחר קבלת ההחלטות הללו יהיה ניתן להתחיל במסע פרסום איכותי.

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה