כרטיסי ביקור ומדבקות למיתוג העסק
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כרטיסי ביקור ומדבקות למיתוג העסק 

מאת   14/08/2011 |  נצפה 2003 פעמים
מדבקות + כרטיסי ביקור

עסקים בישראל חייבים לעבוד קשה על מנת להצליח. שלא כמו במקומות אחרים בעולם בהם היזמות יכולה להצליח ולנסוק בתוך זמן קצר. בישראל כמות היזמות הינה רבה מאוד ויש להילחם על המוניטין של החברה שלך בצורה קדחתנית, חברות אחרות המתחרות באותו התחום עושות הכל על מנת להצליח. בעיה נוספת בישראל הינה מספר קהל היעד המצומצם, בעוד שבמקומות אחרים 5 מיליון תושבים זוהי גודלה של עיר בלבד, הרי שאצלנו זהו כל קהל היעד וגם הוא מחולק ומפולג.

כרטיסי ביקור ומדבקות לפרסום העסק

מי שרוצה להצליח באמת בתחום העסקי חייב לעשות שיווק נכון. שיווק נכון מתבצע דבר ראשון בהשראת כרטיסי ביקור של העסק שלך בכל מקום אפשרי. כך  אתה יכול ליהנות מתדמית ההולכת ונעשית מוכרת לציבור הרחבב יותר ויותר ותצליח ללכוד לקוחות נוספים בזכות השראת כרטיסי ביקור בכל פגישה שאתה מסיים וכן פגישה עם אדם חדש שלא הכרת. כמו כן, במידה ואתם מעוניינים להשלים את הרושם, ישנם אביזרים אחרים בנוסף לאותם כרטיסי ביקור, כגון מדבקות

מתי נכון להשתמש במוצר כמו מדבקות לשיווק העסק?

מדבקות יכולות להיות כרטיס ביקור משודרג במידה ואתם מעוניינים לפרסם את העסק שלכם, מוצר שלכם או שירות שלכם במקומות רבים לקהל הרחב. אם ניקח למשל את נושא המנעולנות, הפורץ מנועולים, אתם יכולים  להשאיר מדבקות פרסום על כל דלת שאתם רואים למקרה בהם הם יתקעו ויצטרכו מנועלן. זוהי שיטה חכמה מאוד לשיווק ועל פי רוב נחשבת לפשוטה מאוד.

שיטה נוספת בה מדבקות יכולות לשמש בתור כרטיסי ביקור משודרגים הינם כאשר אתם יכולים להדביק מעין שלטי פרסום קטנים על תמוררי דרך, בצמתים, ובכל מקום בו שוהים אנשים, ולאיש לא יפריע בפרסום אלא רק יועיל. מי מכם שלא מכיר את פרסומת הדפסת מדבקות הפרסום עבור '1000 כרטיסי ביקור  רק 145 ש"ח ללא מע'מ' שמופצים כמעט בכל צומת בארץ, חברה זאת אכן יודעת לעשות שיווק, ועושה אותו בצורה הטובה ביותר. רק מומחים לשיווק ואנשים המעוניינים שהעסק שלהם יצליח בצורה כל כך יסודית היו עוברים צומת אחרי צומת על מנת להדביק בכל מקום את הפרסום שלהם, זהו סוד ההצלחה, פרסום נכון ובזול.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה