יתרונות ופחדים של פתיחת עסק באינטרנט
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

יתרונות ופחדים של פתיחת עסק באינטרנט 

מאת   14/08/2011 |  נצפה 1753 פעמים

חנות וירטואלית היא אתר מכירתי היושב באינטרנט. חנות וירטואלית או חנות אינטרנטית (או חנות מקוונת) היא הפנים של העסק בעולם הווירטואלי של רשת האינטרנט. בניגוד לאתר תדמית, זהו אתר שממלא את הפונקציה של העסק, כלומר מטרת החנות הווירטואלית היא המשכיות העסקים והגדלת המכירות.

 

ידוע היום ש"מי שלא נמצא באינטרנט לא באמת קיים.” זה משפט שכולם מצטטים אבל לא כולם הפנימו, במיוחד בישראל. חיפוש מהיר של סטטיסטיקות של מכירות באינטרנט בארה"ב ואירופה יראו שמכירות מהסוג הזה לפעמים עוקפים מכירות מהחנויות הפיזיות. גם בישראל המגמה של קניות ומכירות באינטרנט היא בעלייה חדה.

 

יתרונות של מכירות וקניות באינטרנט:

קנייה מכל מקום ובכל זמן, אין צורך בנסיעות, לעמוד בתור, מבחר אינסופי של מוצרים, נוחות, חיסכון של זמן, קניות ומכירות מבלי לצאת מהבית, אין צורך בהשכרת מקום, פעילות ללא הפסקה שמעודדת קניות נוספות, לעתים קרובות אין צורך בקיום העסק מחוץ לאינטרנט - חנות וירטואלית משרתת את כל הפונקציות ועוד הרבה יתרונות .הוכח מעבר לכל ספק שחנות באינטרנט משפרת במאות אחוזים ואף יותר את המכירות והצלחת העסק.

 

החסרונות

אין כמעט חסרונות אבל נשארו כמה פחדים:

אנשים רבים, ישראלים במיוחד, עוד לא בוטחים באינטרנט וכן נמנעים מפתיחת העסק גם באינטרנט.

הפחד הזה הוא לא רציונלי וחשוב מאוד להתגבר עליו.

תמיד כדאי להיזהר מדברים מסוימים באינטרנט ולהיות ערניים ותמיד יהיו אנשים שינסו לפגוע עם וירוסים ותרמיות. חשוב לדעת שיש הרבה מאוד דברים שניתן לעשות על מנת להתגונן. כשם שמחוץ לאינטרנט יש סכנות וזה לא עוצר אף אחד- פשוט צריך ללמוד להתגונן.

טכנופוביה – זאת תופעה שכיחה אצל אנשים שגדלו לפני דור האינטרנט וגם עליה ניתן להתגבר בקלות.

בעולם של היום הכל נעשה יותר ויותר פשוט מבחינה טכנולוגית. כל יום מפתחים תוכנות ומכשירים חדשים כאשר המשיכה שלהם היא שהם נהיים יותר ויותר פשוטים לשימוש. המושג User Friendly הוא המושג הדומיננטי בפיתוח טכנולוגיה היום. כמובן שיש המון מדריכים וניתן לשאול חברים ומכרים ואולי אף להשתתף בכמה שיעורים במקרה הצורך.

 

שורה תחתונה- יש ממה להיזהר, אסור להיות תמימים ושאננים אבל ניתן להתגונן בקלות רבה. יש מה ללמוד אבל גם את זה ניתן לעשות בקלות רבה

צמיחת העסק והגדלת הכנסותיה בעולם התחרותי של ימינו שווה את המאמצים הקטנים הנדרשים כדי להיכנס לעולם האינטרנט.

 

לכל בעל עסק קיים או ששוקל לפתוח- היכנסו כבר עכשיו לעולם הווירטואלי של האינטרנט ופתחו חנות וירטואלית - זהו צעד קריטי להצלחה.

 

אז שיהיה בהצלחה

אין צורך לפחד

ותמיד יש היכן לקבל מידע וללמוד!

למידע נוסף:

http://www.yallastore.co.il/

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה