מתי צריך משאבה לביוב?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מתי צריך משאבה לביוב? 

מאת   11/08/2011 |  נצפה 2620 פעמים

הסוגר של המים התפוצץ? אל דאגה - יש פתרון! רבים מהתושבים חושבים על כך שמים זורמים ויורדים אל הביוב כעובדה ללא עוררין. מדובר בטעותם של רבים, הצנרת הינה תשתית מורכבת ומסועפת שמחייבת ניסיון וידע ביישום נכון של הקומפוננטים הרבים שמהווים אותה.

בין אם בכוונתכם להחליף בלטות או שהצנרת זועקת לתיקון דחוף של צינור שהתפוצץ, כדאי לעיין מעט בנושא על מנת להבין מה בדיוק אתם צריכים ורק אחרי זה לפנות לשרברב. במידה ואין לכם ידע בנושא, כמו לרוב אלו שלא עוסקים בכך, בחיבור הקצר הבא יהיה באפשרותכם לדעת קצת יותר על משאבה לביוב ועל עוד מס' נושאים שרלוונטיים לתחום מורכב זה.

מדריך הטרמפיסט למקלחת - כל המידע החשוב על אינסטלטור ועוד קצת

כפי שהוזכר בתחילתו של הקטע, הצנרת עלולה להיות מערכת מורכבת וסבוכה. המערכת מכילה 2 סטים של צינורות, כאשר הראשון ייעודו אספקת מים מצינור המים המרכזי של השלטון המקומי ואילו הסט הנוסף תפקידו השבת המים המשומשים אל הביוב המקומי. מערכת הצינורות מורכבת בדרך כלל מתחת לבלטות - מה שהופך את איתור הפיצוץ במערכת הצנרת הביתית למטלה לא קלה.

כיצד לפעול אם פתאום יש בעיה בצנרת הבית?

כששמים לב שיש בעיה בצנרת תזמינו נותן שירות בתחום! תקלות קטנות בצנרת הבית מתגלגלות בקלות לבעיות בהיקף רחב שבהחלט עלולות לגרום נזק לכלל נקודות המים והניקוז בביתכם. פירוש הדבר הוא שבעיית ניקוז המים שהתחילה בחדר אחד עשויה חיש מהרה להגיע ולגרום לבעיית ניקוז מים באמבטיה.

לא רק שמדובר על עסק מלכלך, טיפול בצנרת מחייב ניסיון בשימוש בכלים מתאימים. מסיבה זו, עדיף שתקראו לשרברב בעת הגילוי.

לא אחת חיפוש אודות אינסטלטור בכפר סבא יכול לענות על צרכיכם.

תכנון ויישום נכון

במידה והתמזל מזלכם לתכנן בית פרטי, יש להכליל בחשבון התקנה מערכת צינורות איכותית. בזמן תכנון הצנרת חייבים לקחת בחשבון את מיקומן של נק' המים והשירותים. כדי שאלו יקבלו זרם מים וגם יוכלו להתנקז, נדרש ידע באילו גבהים לשים כל צינור וכן, באלו סוגים של מחברים לקחת לטובת ההתקנה.

אם אתם חייבים לעיין בעוד מידע הנוגע לתקלות צנרת ואיך לפתור אותן? אתם יכולים לקרוא עוד מידע בבלוג שלי בו קיימים עודשפע מאמרים הקשורים למערכת האינסטלציה הביתית. קוראים לטובת צנרת טובה יותר!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה