מנשא גב לתינוק לטיולים רגליים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מנשא גב לתינוק לטיולים רגליים 

מאת   11/08/2011 |  נצפה 2494 פעמים

בהיריון עם תאומים? אינכם יודעים מה חשוב להכין? רגע לפני שמתחילים קחו נשימה ותירגעו, ממש אין צורך להיות מודאגים. במאה העשרים ואחת לדאוג לחדר נוח לתינוק הטרי לא חייבת להיות מטלה מסובכת!

כשזוגות נכנסים להיריון הם גם מיד נהייום מודעים לדאגות שכמובן שלא התמודדו איתן אי פעם. פתאום צריך להשיג בוסטר, אוכל מיוחד, למגן את הדירה ולעשות שינוי טוטאלי של ההתנהגות שלנו. אפשר לומר בביטחון שהחיים שלפני הבאת הילדים הם פשוטים בהרבה מאלה שמגיעים לאחר הלידה.

מתלבטים בגלל המגוון הרב? מתי צריך מנשא גב לתינוק?

תחום הפעוטות מלא במונחים שמרבית האנשים לא הכירו עד כה. החל מהעגלות המיוחדות וכלה באביזרים ובסל-קל שיהיו עם הילד במהלך השנים הראשונות. לפיכך, כשהילד יגיע תצטרכו לקנות מס' אביזרים ורהיטים.

זו עובדה ידועה שהבאת ילד זה לא עניין זול, אז אם המטרה היא לעשות הכל בצורה משתלמת, בלי להתרושש, יש צורך לדעת מה באמת דרוש לילד ועל איזה מוצרי תינוקות אפשר לוותר. בחנויות ימליצו לכם לקנות מוצרים רבים; רהיטים, צעצועי התפתחות מושבי בטיחות לאוטו ועוד מוצרי תינוקות. חלק מהם מאוד שימושיים, אך הרוב הם פריווילגיה בלבד.

כיצד בוחרים טיולון לתינוק?

בדקו מה מציע לכם המוכר, שקלו בכובד ראש אם זה הוא משתלם. כמובן שאין צורך לקנות לבית את כל הצעצועים והרהיטים, ייתכן מאוד שחלק משמעותי מהדברים תוכלו להשאיל מקרובי משפחה שילדו בשנים האחרונות.

מכיוון שמדובר בילדכם, אתם ודאי תרצו בשבילו רק את הטוב ביותר, אך בכל זאת דעו לכם שלא בכל המקרים מותגים גדולים הם דווקא המוצרים האיכותיים ביותר. במרבית המקרים המחיר המוגזם לא מייצג את רמת המוצר, ועדיף לחפש מוצרים פחות יוקרים.

עדיין מבולבלים? גידול ילדים זהו עולם מורכב, וזה הגיוני לפצוח בהכנות לתקופה הזו בחיים. באתר פה ניתן ללמוד לגבי מוצרים לתינוק, ולגלות מה עומד להגיע. צאו לדרך!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה