שיפוצניק בחדרה בחגים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שיפוצניק בחדרה בחגים 

מאת   11/08/2011 |  נצפה 1705 פעמים

קיבלתם דירה בירושה - הבית צמא ליחס?

בעולם המערבי בה אנו חיים, יש לנו צורך בשינויים וחידושים בתדירות גבוהה. דרישות וטעמים הם דבר משתנה וגמיש ויש לזכור את האופנה שמשתנה ללא הרף - רק אתמול צבענו את הסלון בתכלת והיום ורוד פוקסיה הולך הכי חזק. אז לא נשפץ ונצבע שוב? ברור שכן!

רוצים לדעת יותר על עבודות צביעה? לפניכם מספר טיפים


לשמור על מראה עדכני זה לא זול ולכן עדיף לחשוב על פתרונות שיחזיקו לאורך זמן.

חלוקת חלל - כדאי מאוד להשקיע מחשבה וכסף בעניין, חלוקת שטח בצורה נכונה משמעותה ניצול נכון של החלל והתאמה טובה לצרכים שלכם. גם בדירות קטנות אפשר לנצל בצורה מירבית את השטח כך שיקנה לכם אפשרויות רבות.

צביעת הדירה - צבע נותן אופי לחלל והוא מהדברים הבולטים שהעין שלנו נתפסת עליו בכניסתנו למקום שטרם היינו בו. גוונים מסויימים יכולים להיות באופנה עכשיו וחודש הבא לא. לכן, עדיף לקחת את שירותיו של איש מקצוע בקי ועדכני ולבדוק אילו צבעים תמיד הולכים. חשבו על כלל החדר והתאימו את צבע החדרים לרהיטים שברשותכם ולאופי שלכם.

שיפוצניק בקריות - כי פשוט הגיע הזמן!


החברה כבר מיואשת ממך? היא לא מוכנה לגור בבית שנראה ככה?? הצפיפות מעידה על זה שהיא צודקת. חלק ניכר מהאנשים אומרים עדיף בקיץ, עכשיו זה לא זמן טוב ולא מבינים למה צריך לעשות הרחבה בחדר העבודה. עצרו ודמיינו, לא הייתם רוצים להרגיש כמו בחופשה כל יום בבית שלכם מאשר לטוס לעוד נופש באילת?

השבחת נכס


אין זה משנה אם רק עכשיו קניתם בית חדש, מוכרים את הבית או חייבים לשנות את האווירה בדירה? עיצוב הדירה, שמירה על מצב תקין ומראה עדכני יקפיצו את ערך הבית!

נכס ישן ומוזנח ידחה קונים מסויימים ואילו בית שבוצעו בו שיפוץ וצביעה והושקעו בו זמן וכסף גם ישדרג את איכות החיים וגם זה יקל עליכם למכור אותו בעבור סכום גדול בעשרות אחוזים כשתבחרו למכור.

רוצים לשמוע מידע נוסף על שיפוצניק בחדרה?
בקרו באתר שלנו http://www.fix-home.co.il/ בו תקבלו הצעות מטובי אנשי המקצוע בתחום - כדי שבבית יהיה שמח.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה