ציוד חשוב לתינוק
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ציוד חשוב לתינוק 

מאת   10/08/2011 |  נצפה 2178 פעמים

מכינים חדר לתינוק? אין לכם שמץ של מושג מה עליכם לעשות? לפני שבכלל מתחילים תנשמו ותירגעו, אין שום סיבה להתחיל עם ההיסטריה. בתקופה הזאת לתכנן חדר נוח לפצפון זו כבר לא מטלה מורכבת!

כאשר בני זוג מגלים שהם יהיו הורים הם גם מיד מגלים דאגות ובעיות שכמובן שלא התמודדו עימן בעבר. עכשיו צריך רהיטים מיוחדים, אוכל שונה, להתקין שער בטיחות ולעשות שינוי מוחלט של אורח חיינו. ברור לכל שהחיים לפני הבאת הילדים הם פשוטים ושנים מהחיים שמגיעים לאחר הלידה.

מרגישים אבודים בגלל המגוון האינסופי? מתי רצוי לקנות מוצרים לתינוק?

נושא הפעוטות עשיר ביטויים רבים שלא הכרנו עד לשלב הלידה. החל מהמוצצים השונים וכלה במשחקים המיוחדים וברהיטים שיהיו עם הקטנטן במהלך ינקותו. מסיבה זו כאשר התינוק יגיע לא יהיה מנוס אלא להביא מס' רהיטים ואביזרים מיוחדים.

ידוע שהרחבת המשפחה כרוכה גם בכסף, לכן ע"מ לפעול בשכל, בלי לבזבז סתם, יש צורך לדעת מה חובה לקנות ועל אילו דברים אפשר לוותר. ברשתות של התינוקות ימליצו לכם על כל מיני פריטים; לולים, מנשאים לתינוק כיסאות בטיחות לרכב ועוד מוצרי תינוקות. חלק מהם שימושיים ביותר, אבל הרוב הם פריבלגיה.

צריכים לבחור ציוד לתינוק?

שימו לב מה מציעים לכם המוכרים, חשבו עם עצמכם אם הדבר שווה את המחיר. אין צורך לקנות את כל תכולת החנות, מאוד ייתכן שחלק גדול מהמוצרים תוכלו לקחת מדודים שילדו בזמן האחרון.

כשזה מגיע לילד שלכם, אתם תרצו בשבילו את הטוב ביותר, אך בכל זאת כדאי לזכור שלא בכל המקרים מותגים יקרים מסמלים את המוצרים הכי טובים לילדכם. בלא מעט מקרים מחיר המוצר בכלל לא מייצג את טיבו האמיתי של המוצר, ואפשר במקום לחפש מוצרים זולים יותר.

מחפשים מידע נוסף? לגדל ילדים זה לא תחום פשוט, ולכן מן הראוי להתכונן ברצינות לקראת שלב הילדים. אצלנו באתר ניתן לקרוא על מוצרים לתינוקות, ולדעת למה אתם הולכים. צאו לדרך!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה