היסטריים לקראת התינוק?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

היסטריים לקראת התינוק? 

מאת   08/08/2011 |  נצפה 1466 פעמים

 

מכינים חדר לתינוק? אין לכם שמץ של מושג מה צריך לרכוש מראש? רגע לפני שמתחילים תנשמו עמוק, באמת שאין סיבה לשקוע בהיסטריה. היום לדאוג לחדר לפיצפון זו לא מטלה בעייתית!

כאשר בני זוג מגלים שהם הופכים להורים הם פתאום נחשפים ללא מעט בעיות שכמובן שלא התמודדו עימן מעולם. פתאום צריך לקנות עגלה, אוכל מיוחד, להתקין סורגים ומעקות ולבצע שינוי מהותי של אורח החיים שלנו. ניתן להצהיר בקלות שחיינו לפני שלב התינוקות הם הרבה יותר קלים מאשר החיים בתור הורים לתינוקות.

מרגישים אבודים בגלל האופציות הרבות? לא שמעתם מעולם על כסא בטיחות לתינוק?

כל עולם התינוקות מתאפיין בביטויים שלא שמענו עליהם עד עתה. החל מהעגלות המיוחדות וכלה באביזרים ובריהוט שילוו את הקטן במהלך שנותיו הראשונות. לפיכך, כשתהיו הורים תצטרכו להשיג לא מעט רהיטים ואביזרים מיוחדים.

אפשר לומר בוודאות שהבאת ילד לעולם זה לא עסק זול, לכן בשביל לפעול בהיגיון, בלי לפשוט את הרגל, כדאי להבין מה באמת דרוש לילד ועל מה ניתן לוותר. ברשתות הגדולות ימליצו לכם לקנות כל מיני דברים; בקבוקים מיוחדים, מנשאים כיסאות בטיחות לרכב ועוד גימיקים רבים. חלקם חיוניים, אולם חלקם הם פריבלגיה בלבד.

הגיע הזמן לבחור כיסא אוכל לתינוק?

חשוב לבדוק מה מציעים לכם, חשבו עם עצמכם אם הדבר הזה מצדיק את המחיר. אל דאגה, אין צורך להביא את כל הצעצועים והרהיטים, יש סיכוי טוב שלפחות חלק מהדברים תוכלו להחכיר מחברים קרובים שיש להם ילדים קטנים.

מכיוון שזהו ילדכם, ודאי שתרצו בשבילו את הטופ שבטופ, אבל בכל זאת דעו לכם שממש לא תמיד השמות המוכרים הם גם המוצרים הכי טובים לילדכם. בלא מעט מקרים תג המחיר לא מצדיק את איכותו של המוצר, וניתן במקום לבחור דווקא במוצרים זולים יותר.

צריכים עוד מידע? טיפול בתינוקות זה עולם מורכב, לכן מומלץ להתחיל בהכנות לשלב הזה בחייכם. באתר האינטרנט שכאן תוכלו לקרוא מעט לגבי חדרי תינוקות, ולגלות מה עומד לבוא. שיהיה במזל טוב!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה