באילו מצבים תזכו לפיצוי בגין נזקי גוף
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

באילו מצבים תזכו לפיצוי בגין נזקי גוף 

מאת   07/08/2011 |  נצפה 1884 פעמים

אם נפצעתם בתאונת דרכים או בכל תאונה אחרת ונגרמו לכם נזקי גוף, ככל הנראה תרצו להגיש תביעה במסגרת המשפט האזרחי. בעל המקצוע המוסמך אשר יוכל לסייע לכם בהגשת תביעה הינו עורך דין נזקי גוף אשר יהיה בקיא בדיני הנזיקין ובחוקים הקשורים בתאונות ופציעות אלו כמו חוק פיצוי נפגעי תאונות דרכים, חוק הביטוח הלאומי בכל מקרה של תביעת נזקי גוף במקומות העבודה, חוק זכויות החולה בכל הנוגע לרשלנות רפואית אשר הביאה לנזקי גוף כאלה או אחרים, ועוד.

מקרים מעניינים בהם מטפל באופן שגרתי עורך דין נזקי גוף כוללים מחלות מקצוע אשר נגרמות כתוצאה מהעיסוק המסויים, אובדן כושר עבודה, תאונות ספורט, פגיעה כתוצאה ממחלת הגזזת, נשיכת כלבים או חיות אחרות, אחריות הרשויות המקומיות בכל נושא של נפילה ופגיעה במקומות ציבוריים, תאונות דרכים ובכלל זה גם תאונות ילדים על קורקינט כתוצאה משיבושים בדרך הציבורית, תאונת מכונית, אופנוע, או אופניים, תאונות כלי שיט או אופנוע ים, ועוד תאונות רבות ואחרות הטומנות בחובן סכנת נזקי גוף.
עורך דין נזקי גוף יוכל לטפל בכל פגיעה או פציעה אשר דורשת בקיאות בתחום הנזיקין, אולם ישנה חשיבות רבה לשמירה קפדנית על כל המסמכים הקשורים באירוע ולפנייה מהירה לקבלת הייעוץ המשפטי מיד לאחר קרות האירוע נשוא התביעה. בכל תביעה אשר תוגש בגין נזקי גוף עשויים להיות מעורבים גורמים רפואיים שונים אשר בעניינם בקיא עורך הדין, כמו עדי הגנה מומחים המשמשים אנשי מקצוע בתחומי הרפואה השונים, עדים מקצועיים אשר יובאו מטעם בית המשפט, ועוד.

מאחר ומרביתנו איננו מכירים את החוקים הספציפיים הקשורים בנזיקין הרי שראוי כי נפקיד את התיק החשוב בידיו הנאמנות של עורך דין נזקי גוף אשר יוכל מלבד הייעוץ המשפטי גם לייצג אותנו בכל הערכאות ולהשיג עבורנו את סכומי הפיצוי הראויים.

מאמרים מקצועיים אודות עורכי דין ותחומי התמחותם השונים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה