חשיבותו של עורך דין מקרקעין
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חשיבותו של עורך דין מקרקעין 

מאת   07/08/2011 |  נצפה 1663 פעמים

למה כדאי לשכור את שרותיו של עורך דין מקרקעין בעיסקאות נדל"ן?

עיסקת נדל"ן הינה עיסקה מורכבת במיוחד. ( אולי העיסקה המורכבת ביותר שתעשו בחייכם). ישנם המון נושאים וסוגיות שצריך לבדוק, לוודא ולהבין בהם לפני שרוכשים נכס כמו קרקע או דירה. עיסקה שכזו מצריכה המון זמן, אנרגיות ותשומת לב וקרוב לודאי שלא תוכלו להקדיש לה יותר מדי ממשאבים אלו תוך כדי שיגרת חייכם הרגילה.
עורך דין מקרקעין מנוסה ומקצועי זוהי העבודה שלו, לה הוא מקדיש את הזמן, האנרגיות ותשומת הלב באופן מלא ולכן מומלץ לבחור באפשרות של לשכור את שרותיו בבואכם לערוך עיסקת נדל"ן.


איך לבחור עורך דין מקרקעין לעיסקת הנדל"ן שלכם?

תחום עריכת הדין הינו רחב ומסועף ולכן כאשר אתם מעוניינים לשכור את שרותיו של עורך דין  לביצוע עיסקת מקרקעין, העדיפו עורך דין שעוסק אך ורק בתחום הנדל"ן או שלפחות זהו התחום המרכזי שבו הוא עוסק.
בנוסף כדאי לבחור עורך דין מקרקעין  שצבר גם ניסיון בבית המשפט בתביעות בענייני נדל"ן, כך שבמידה ותזדקקו לשרותיו גם בבית המשפט, תוכלו להיות שקטים שעורך הדין שבחרתם מנוסה מספיק.
זכרו שעורך הדין יתן לכם הרבה שקט נפשי ובטחון בתהליך העיסקה. דבר החשוב לא פחות מהעיסקה עצמה.

מה יבצע עבורכם עורך דין מקרקעין במסגרת עיסקת הנדל"ן?

קודם כל עורך הדין יערוך עבורכם את החוזה, יסביר לכם את כל מרכיביו וידאג שהחוזה, עליו תחתמו, יגן עליכם מבחינה משפטית במידה ויתעוררו בעתיד בעיות בנכס.

עורך דין מקרקעין  יסביר לכם את כל שלבי הבדיקה המקדימים של הנכס, רישום בטאבו, בעל הנכס, הערות אזהרה בנכס וכו' ואף יבצע אותם עבורכם.
במידה וישנם סייגים בנכס כמו שיעבודים, עיקולים, חובות ומשכנתא, יסביר לכם עורך הדין מה לדרוש מבעל הנכס לגבי אותם מגבלות, במקרים מסויימים אף ימליץ לכם לדרוש הנחה במחיר הנכס בגלל אותם סייגים ואולי אפילו יציע לכם לוותר על עיסקת הנדל"ן הזו.

עורך הדין יסביר לכם אילו מיסים עליכם לשלם בעת מכירה/קניה של נכס ומתוקף היותו מומחה בתחום המקרקעין יוכל לחסוך לכם אף במיסים אותם תצטרכו לשלם.

מאמרים מקצועיים אודות עורכי דין ותחומי התמחותם השונים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה