רוצה להגן על הפרחים בגינה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רוצה להגן על הפרחים בגינה? 

מאת   03/08/2011 |  נצפה 1509 פעמים

 

עוברים לבית פרטי חדש?

כאשר אנו חושבים על בית פרטי, רוב האנשים יחשבו על שער מסיבי וגדר המפרידים בין השטח הציבורי למקום שהוא המרחב הפרטי שלכם. למה שואף אדם אם לא בשביל שנוכל לקנות פינת מבטחים - בית קטן בערבה עם חצר מטופחת, שעליהם אנו מגנים מפני העולם החיצון בעזרת גדר מסוגים שונים.

איך מוצאים גדר לגינה מפלסטיק? מחפשים מידע על גדר ברזל? התחילו פה! כאן תקבלו טיפים מועילים להשגת השירותים הנחוצים לכם.

טרם ניגשים לקניית גדר חדשה או שער, הכרחי לבדוק כמה נקודות:

איזו מטרה הם משרתים? יש גדרות המשמשות פקט דקורטיבי, לשמש מקור הרתעה, להקנות פרטיות ולמנוע כניסת זרים.

מה מגבלות התקציב שלכם? עקרונית, גדרות ושערים העשויים מפלסטיק מחירם זול יותר משערים העשויים ממתכת או עץ, כמו שפלדה תעלה יותר ממתכות רכות כמו שעץ גושני יעלה יותר מדיקט. גם יכולים להשפיע על המחיר הגובה המבוקש לשער ולגדר, היקף המתחם, הזמנות מיוחדות מאומן, הוספת מאפיינים דקורטיביים ותוספות מיוחדות למיניהן שיותקנו בהם.

האם אתם רוצים לבצע את העבודה בעצמכם? בימים אלה אפשר לבצע רכישה של כל הרכיבים מספקים מיוחדים. במידה ואתם טובים עם הידיים ובהישג ידכם המכשור המתאים, תוכלו לחסוך חלק עיקרי מהמחיר ע''י הרכבה עצמית, רק הקפידו על בטיחות!

עבודה איכותית מחזיקה שנים! עדיף להשקיע קצת יותר ולקבל תוצר איכותי שיישמר למשך שנים מאשר לחסוך שקלים בודדים ולשלם כפול מזה על תיקונים לאחר זמן קצר.

האם אתם צריכים גדר במבוק לגינה? היכנסו לפורטל http://www.sgate.co.il בו תקבלו את כל המידע והעזרה בתוך דקות ספורות! משום שגדר עמידה ושער ברמה גבוהה לא רק מוסיפים טעם, הם שומרים טוב יותר על היקר לנו.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה