אוהבת לאפר את העניים ולא יודעת איך? הנה כמה טיפים!
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אוהבת לאפר את העניים ולא יודעת איך? הנה כמה טיפים! 

מאת   02/08/2011 |  נצפה 2850 פעמים

את אוהבת להתאפר ולא יודעת איך, את מוצאת את עצמך שמה עפרון שחור באופן קבוע ובא לך לגוון ולשדרג ?! לפנייך כמה טיפים פשוטים שידגישו לך את העניים וישדרגו את האיפור.

ראשית מאוד מומלץ לרכוש מספר מוצרים שהם מוצרי חובה לאיפור העיניים כגון:

באמצעות האיפור אנו "משחקים" באור וצל לצורך הדגשההסתרה ועל ידי כך יוצרים איזון למראה האידיאלי.

לעיתים קרובות נשים מתאפרות בצורה לא מחמיאה להן ולצורתמבנה העין שלהן , לדוגמא אם יש לך עניים קטנות ושקועות ואת שמה עפרון שחור בתוך העניין את למעשה מקטינה את ענייך יותר, או שאם העניים שלך שקועות ואת שמה צלליות כהות אז ענייך נעשות שקועות יותר.

להלן כמה טיפים, איך להתאפר בצורה שתחמיא לך:

עיניים שקועות-

במידה ויש לך עניים שקועות מאוד מומלץ לשים צלליות בהירות על העפעף וזאת ע"מ להבליט מעט את העין במידה ואת אוהבת מראה מעושן אז ניתן בעזרת העיפרון לשים על העפעף, ממש צמוד לריסים ,פס שחור ובעזרת מברשת הטשטושים "לעשן" את הפס כך שייצא מעין איילנר מעושן שיגדיל את ענייך. במידה וענייך קטנות בנוסף להיותן שקועות מאוד מומלץ לשים דווקא עיפרון לבן בתוך העין ועם צללית כהה לתחום את קו הריסים מה שיגדיל את העניים.

עניים קרובות-

במידה ויש לך עניים קרובות אחת לשנייה מאוד חשוב לא לשים אייליינרעפרון שחורצללית כהה על כל העפעף עד לשק הדמעות , אלא תמיד להקפיד רק מהשליש החיצוני של העין והחוצה, כך תיווצר אשליה שהרחקנו את העניים וייווצר איזון לעניים הקרובות, טיפ נוסף בנושא של עניים קרובות בא מהגבות , לעיתים לנשים יש אהבה לגבות ארוכות ובמידה והעניים קרובות והגבות ארוכות, נוצר מצב אשלייתי שהעניים קרובות יותר ,לכן חשוב להקפיד על רווח אידיאלי בין הגבות. הרווח האידיאלי הוא "הכנסת עין נוספת בין הגבות " (דמיונית כמובן) כך ייווצר לנו איזון בעניים הקרובות .

עפרון לבן-

אני מאוד ממליצה על עיפרון לבן בתוך העין לכולן, גם למי שיש עניים מושלמות. העיפרון הלבן מעבר לכך שהוא מגדיל את העניים , מסתיר אדמומיות בעין שלעיתים עושה מראה עייף וחולה .

אייליינר-

השנה האיילנר מאוד באופנה וגם זו דרך לשדרג את האיפור הבסיסי. ניתן לקנות איילנר ביחד עם מברשת וניתן לעשותו יותר עדין בעזרת מברשת זוויתית וצללית כהה , הצללית נותנת לו מראה רך ופחות מדויק.

מסקרה-

הטיפ הכי חשוב שלי הוא לשים תמיד תמיד מסקרה, האפקט של המסקרה מגדיל את העניים ומשדרג כל איפור, המסקרה היא המסגרת של העניים ובלעדיה הריסיםהאיפורהעניים נראים עירומים.

חשוב לי לציין כי על אף שנשים קונות את האיפור הטוב והאיכותי ביותר, עדיין האיפור לא יושב עליהן בצורה הכי טובה וזאת מכיוון שאיכות האיפור אומנם חשובה, אך הטכניקה חשובה לא פחות ואף יותר, ולכן אם את אוהבת להתאפר ומעוניינת לעשות זאת טוב ובצורה מחמיאה לתווי פנייך אני מאוד ממליצה לבחור מאפרת טובה , שאת מכירה וסומכת עליה וללכת אליה לסדנת איפור אישית בה היא תלמד אותך טכניקה בסיסית לאיפור עניים ובכלל איך להפיק את המקסימום ממוצרי האיפור שלך. זוהי השקעה חד פעמית לא יקרה במיוחד, מפנקת שתתרום לך רבות לביטחון העצמי ולמראה שלך.

הרבה הצלחה,
מירי דוק - איפור מקצועי

מירי דוק - מאפרת וקוסמטיקאית מקצועית נייד: 050-6360003 אתר: www.miridok.co.il דוא"ל: makeup@miridok.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה