סוגי מקלחונים לשיפוץ חדר האמבטיה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סוגי מקלחונים לשיפוץ חדר האמבטיה 

מאת   25/07/2011 |  נצפה 2255 פעמים

מקלחונים אהובים על רבים בשל הנוחות הרבה שהם מעניקים והחסכון בזמן ובמים. גם בבתים בהם קיימות אמבטיות בחדרי הרחצה, ניתן פעמים רבות למצוא גם מקלחון נוח ומעוצב, בו ניתן להתרענן בכל עת לאחר יום עבודה מעייף או בבוקרו של יום חדש.

בענף חדרי הרחצה תוכלו למצוא מגוון מקלחונים פינתיים, מעוגלים וחזיתיים, אשר מעוצבים ומיוצרים במספר רב של דוגמאות וסגנונות, וכמו כן להזמינם בהזמנות אישיות על פי המידות הדרושות לכם בחלל החדר. אנשים רבים מעדיפים לרכוש מקלחונים פינתיים או מקלחונים מעוגלים ולנצל באופן מירבי את החלל הקיים. את המוצרים הפינתיים תוכלו להזמין בשילוב דלתות חלביות או שקופות, צבעוניות או מרוקעות, וכמו כן לשלב בהן עיטורים וחריטות של דוגמאות, ציורים ואפילו משפטים שונים, כראות עיניכם.

מקלחונים פינתיים יכולים להגיע במידות סטנדרטיות של שבעים על שבעים ס"מ כשהם מצויידים בדלתות הזזה הנעות על גבי מסילות או בדלת פתיחה אשר מתאימה פחות לחללים קטנים ואינה מנצלת כראוי את חלל חדר הרחצה. עם זאת, באם התברכתם בחלל גדול יותר בחדר מפנק וחשוב זה, הרי שתוכלו להנות ממקלחונים פינתיים גדולים ורחבים בהרבה מן המקובל, ולהתענג ממקלחון בלתי שגרתי במידות מותאמות מראש.

בין שפע הפריטים גם מקלחונים מעוגלים אשר זוכים לזווית מעניינת ולדלת בעלת צורה עגולה הנסגרת כלפי פנים או נעה אף היא על מסילות. מקלחונים מעוגלים סטנדרטיים מתאימים לחדרי הרחצה הקטנים אשר אין בהם שפע של מקום כאשר הם מיועדים לניצול מקסימלי של החלל, והם חוסכים מקום ניכר גם בשטחי הפינות שבחדר, בשל העיצוב החכם והתכליתי. עם זאת, בדומה למקלחונים פינתיים מרובעים הרי שניתן להזמינם גם במידות גדולות במיוחד, עבור חדרי הרחצה הגדולים. בחדרים אלו ניתן למקם מקלחונים מעוגלים ענקיים אשר יעניקו לחדר מראה מלכותי ומהודר, וחוויית רחצה נוחה במיוחד.
הזמנת המוצר על פי מידות אישיות תיארך לרוב כשבועיים עד חודש ימים, ובסיומם יותקן המוצר המוזמן בחדר הרחצה הפרטי שלכם, על ידי אנשי הצוות המתמחים אשר מועסקים בבית העסק בו ביצעתם את ההזמה. גם מקלחון אשר רכשתם מן המוכן יותקן במסגרת חבילת התשלום על ידי המתקינים המוסמכים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה