בגרות במחשבים? לא רק לגאונים!
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בגרות במחשבים? לא רק לגאונים! 

מאת   23/07/2011 |  נצפה 1754 פעמים


מתים כבר להגשים את כל החלומות הכי פרועים שלכם? אומרים כי אין זמן טוב יותר מההווה! אם מחשבים זה מה שעושה לכם את זה ואם אתם פשוט לא מסוגלים להתנתק מהם, כנראה שנועדתם לעסוק במחשבים. בגרות במחשבים אין? כדאי שתשלימו אותה לפני שאתם פונים לאוניברסיטאות בבקשה להתקבל ללימודים. לא יודעים למי לפנות? אנחנו כאן בשבילכם.

בגרות במחשבים או בגרות בתנך?

אם אין לכם תעודת בגרות משום שחסרות לכם שתי הבגרויות הללו, כנראה שכדאי שתעשו את שתיהן. כידוע, לא ניתן לקבל תעודת בגרות ללא השלמה של כל הבגרויות. שנאתם תנך ומחשבים בתיכון והיום אתם מתחרטים? בגרות בתנך תמיד ניתן להשלים בבתי הספר הרבים שמציעים קורסי הכנה להשלמת בגרויות ברחבי הארץ.

בעיקרון, אם יש לכם נטייה או חיבה דווקא למקצוע כזה או אחר, ואתם מעוניינים רק לשפר את ציוני הבגרות שלכם ולא להשלים אותה, כדאי שתתמקדו באותו נושא. הרי אין ממש טעם לשפר בגרות בתנך אם דווקא בגרות במחשבים תסלול לכם את הדרך להצלחה בלימודים גבוהים של מחשבים שאתם חולמים עליהם!

ויש אפילו השלמת בגרויות לחיילים משוחררים!

השתחררתם מהצבא ונזכרתם שבעצם אין לכם תעודת בגרות עדיין? לפני שאתם אורזים תרמיל לטיול בעולם, כדאי שתחשבו על השלמת בגרויות לחיילים משוחררים. אחרי הכול, אין לדעת כמה תאים ישארו לכם במוח אחרי כל העישונים והאלכוהול... התקופה שאחרי השחרור מצה"ל היא אידאלית להשלמת בגרויות; יש אין סוף חופש, בדרך כלל עובדים בעבודות של משמרות שניתן לשלב בהן לימודי בוקר או ערב, וזה הזמן להתרכז אך ורק בבגרויות! הראש פנוי ללימודים, עדיין גרים עם ההורים ואין חשבונות ושכר דירה על הראש...

מה צריך כדי להצליח בבגרויות?

כדי להגיע לציונים טובים שיכניסו אתכם לאוניברסיטאות או המכללות בקלות ומהירות ויתנו לכם יתרון על פני כל המועמדים האחרים, מומלץ מאוד לגשת ולהשקיע בקורס הכנה לבגרויות. תנך, מחשבים, אנגלית, מתמטיקה, זה לא משנה! כל אחד מתקשה במקום אחר וזה לא בושה לבקש עזרה... אז קדימה, כנסו לפורטל בגרות עכשיו וקבלו יעוץ והצעות מחיר בצ'יק צ'ק ובחינם לחלוטין!

 


 
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה