איך להגן על עורך מהשמש ?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך להגן על עורך מהשמש ? 

מאת   21/07/2011 |  נצפה 1816 פעמים

קרני שמש מזיקות לעור והן משני סוגי קרניים שמגיעות אלינו מהשמש, הן נקראות קרנים אולטרא סגולות, האחת UVA קרן שחודרת לעומק העור מחקרים מוכחים השפעות מזיקות ביותר כמו כן הקרן אינה משזפת. השניה UVB קרן שמשזפת את העור מזקינה ומזיקה לעור. 


על מנת שלא יופיעו נמשים וכתמים וכדי לשמור על עור הגוף והפנים , יש להשתמש במקדם הגנה שיש בו 15 SPF לפחות. הקפידו ולבדוק שרשומה המילה UVA בקרם ההגנה, אלו מסמנים כי יש בו תוספים המסננים ומונעים את נזקי הקרניים כנגד הקרניים הללו ויכולת ההגנה גדולה יותר. 

הקפידו על מריחת קרם הגנה באופן יומיומי כל עונות השנה. גם בחורף יש למרוח קרם הגנה היות וכשהשמש יוצאת יש קרניים ויש סיכוי לחשיפה לשמש. בחשיפה מוגברת לשמש, לאחר מספר שעות יש צורך במריחה נוספת של הגנה. חשוב להקפיד על מריכה נדיבה של קרם הגנה, במחקרים הוכח כי כמות קטנה מידי של קרם הגנה בעת המריחה לא יתן את ההגנה הנחוצה. 

תכשיר עם מקדם הגנה 15 SPF חוסם 93% מקרני UVB . מקדמי הגנה לדוגמא SPF 30 מגן ב97% מקרני השמש כלומר תוספת של אחוז 1 להגנה.

טיפים להגנה מקרני השמש

טיפולי הבהרה בכתמים ופיגמנטציה, ידועים כמייגעים וארוכים אך מניעה הינה הדרך הקלה והפשוטה. מריחת קרם הגנה מינימום 15 SPF, משקפי שמש וכובע יוכלו להועיל באופן ניכר. יש להימנע מחשיפה לשמש משעה 10:00 עד 16:00 . כל אלו יעזרו למניעת סימני הזדקנות של העור מכתמים פיגמנטציה וקמטים על העור. מניעת חשיפת יתר לשמש משמע עור בריא יותר.


שלך, סיגל שבו קוסמטיקאית שלך ברחובות. 
 

היכנסו לאתר    www.sigal4u.co.il

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה