3 דרכים שיתנו לנו לעבור את היום הכי טוב שאפשר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

3 דרכים שיתנו לנו לעבור את היום הכי טוב שאפשר  

מאת   18/07/2011 |  נצפה 2429 פעמים

3  דרכים שיתנו לנו לעבור את היום הכי טוב שאפשר

 כדי לתת סיכוי ליום מוצלח במיוחד, צריך לבצע מס' פעולות פשוטות.

 

1.      להטעין את הנשמה בטוב   להודות לבורא עולם על היום החדש שקיבלנו במתנה. לחייך ( גם אם זה מאולץ ) לשכוח את הצרות של אתמול להעצים את הטוב שיש לנו ( גם אם לעיתים זה נראה קטן ביותר ) להאמין שכל מה שיהיה יוביל אותנו רק לטוב בסוף המסע.   כאשר אנו בכל בוקר יום חדש אומרים שאנו רוצים למשוך את השפע לתוכנו, ואנו מוחקים את כל הכעסים של היום שעבר השפע יגיע ובגדול

 [ בכל יום השראה יומית - www.voov.co.il  ( יש גם סרטוני השראה )]

2.      יוזמה חיובית   אנו צריכים לסגל לעצמנו דבר אחד הכרחי, שלא יעבור יום ולא עשינו משהוא חיובי שיקדם אותנו ולא משנה באיזה תחום לימודים, נתינה, פרגון, התקדמות בעבודה, תיקון ושיפור עצמי ועוד ... בסוף כל יום אנו נסתכל אחורה לתחילת היום ונתענג על היוזמה שלנו ועל כך שלא הפסדנו עוד יום בחיים, בני האדם נבראו עם דעת ובינה וצריך פשוט להשתמש בהם בכדי ליצור לנו חיים טובים יותר.

 3.      מחשבה חיובית   מחשבה חיובית היא אם כל האמירות שנאמרו עד כה כאשר המחשבה החיובית שוכנת בתוכנו כל דבר נהיה פשוט ביותר הכעסים נעלמים והשקט הנפשי שוכן בתוכנו, קשה לחשוב חיובי כאשר אנו חווים ביום יום עליות וירידות במצב הרוח שלנו, אחד הדברים שקיבלנו במתנה מאלוקים זה האמונה שבעזרתה ניתן להגיע לשלמות והמחשבה החיובית תשכון בתוכנו.  

מתוך אתר www.voov.co.il

 

אייל אדוארד, הוגה ומיישם תוכנית " צעד קדימה ", קורסים בתנדבות בהכרת המחשב. בפרויקט למעלה מ- 1500 בוגרים משכבות אוכלוסיה מתחזקות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה