איך בוחרים בית ספר לברמנים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך בוחרים בית ספר לברמנים 

מאת   07/07/2011 |  נצפה 1392 פעמים

חולמים להיות ברמנים? אוהבים את חיי הלילה? תוכלו ללמוד קורס ברמנים באחד מבתי הספר לברמנים הפזורים ברחבי הארץ.  איך בוחרים בית ספר לברמנים? למה כדאי לשים לב? הנה כמה טיפים שיסיעו לכם בשאלה זו.

חיי הלילה והמועדונים מושכים צעירים רבים (ולעיתים גם מבוגרים), להשתלב בעבודתם, כחלק מהנוף של הבילוי הלילי וחיי המועדונים התוססים. ברמנים רבים מגלים אהבה למקצוע ולעיתים קרובות נשארים בו שנים רבות.

ברמן טוב באמת אינו רק מומחה בהכנת משקאות ומזיגתם, אלא גם כזה שמתחשק לדבר איתו בגובה העיניים בעת שתיית המשקה האהוב עלינו. לא סתם הברמנים הם אנשי השיחה המרכזיים בסדרות טלוויזיה וסרטי קולנוע.

את הרצון להיות ברמן ניתן להגשים ע"י לימודי קורס ברמנים המועברים בבתי ספר לברמנים, אך אנשים רבים עומדים מול השאלה: איך בוחרים בית ספר לברמנים?

כשבוחרים בית ספר חשוב לשים לב לכמה פרטים:

-          מה נותן בית הספר? האם יש בו כיתות קטנות ויחס אישי? האם המורים בו מקצועיים? האם לבית הספר יש שם שיעזור לכם, כבוגריו, למצוא עבודה בקלות? האם מעניק בית הספר צ'ופרים ואקסטרות כמו סדנת קפה, סדנת פליירינג, וכד'?

-          באיזו שיטה מלמד כל מקום? האם ישנם לימודים מעשיים לצד הלימודים העיוניים? כמה זמן אורך הקורס בכל מקום?

-          תשלום. כמה עולה הקורס בכל מקום? האם קיימות אפשרויות תשלום שונות כמו פריסה נוחה לתשלומים? לימודים על חשבון הפיקדון הצבאי?

-          המלצות ומוניטין. חשוב לקבל המלצות על בתי הספר מבוגריו, וכן לברר לגבי המוניטין, הוותק , המקצועיות והניסיון של בית הספר.

נקודות אלו הן נקודות מרכזיות אליהן כדאי להתייחס כאשר בוחרים בית ספר לברמנים. יחד עם זאת, אין לשכוח את הפן האישי של כל אחד ואחד. כאשר בוחרים בית ספר לברמנים יש לשכלל את כל הנתונים. למשל אם מישהו גר בבאר שבע ואינו מתכנן לעבור לחיפה, אז גם בית הספר לברמנים בחיפה נראה לו טוב יותר, אולי כדאי להיות ריאלי ולחפש בקרבת מקום (בבאר שבע עצמה או סביבתה, או אפילו בת"א). או למשל אם מישהו מצא בית ספר לברמנים מצוין אך לימודי הקורס נערכים בשעות בהן הוא עובד, כדאי לחפש אולי מקום אחר.

חשוב לזכור, בחירת בית ספר לברמנים הוא הצעד הראשון בדרך להיות ברמן, כמו כל צעד ראשון, חשוב לעשותו בחוכמה, בזהירות ובעדינות לבל ניפול לאחר הצעדים שיבואו בעקבותיו.

חולמים להיות ברמנים? מחפשים מידע ומבצעים אודות קורס ברמנים,  הפורטל המקיף ביותר לקורס ברמנים נותן לכם את כל המידע  http://www.bartenders.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה