איך מוצאים את הסביבה התומכת
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך מוצאים את הסביבה התומכת 

מאת   01/07/2011 |  נצפה 2419 פעמים

 

במאמר הקודם דיברנו על הסביבה התומכת וכמה זה חשוב ליצור לעצמנו סביבה שמקדמת אותנו לעבר המטרות והחלומות שלנו. אז איך מוצאים את הסביבה התומכת?

 

האם שמעת על חוק המשיכה? ברגע שאנחנו מחליטים לעשות שינוי בחיים, אבל מתחילים עם כל הרצון, עם כל מוטיבציה והחלטיות מוחלטת, דברים מדהימים קוראים. אנחנו מתחילים למשוך אלינו אנשים  שדומים לנו במטרות, בשאיפות, ברצונות, באמביציות.

 

אשתף אותך איך אני הכרתי את הצוות המדהים שלי. זה היה כשכבר החלטתי באופן חד משמעי שנמאס לי, נמאס לי לעבוד בדבר שאני לא אוהבת, כשחלטתי להיות אני, להגשים את עצמי ואת החלומות שלי, כשהחלטתי שאני רוצה שינוי, ואני רוצה אותו עכשיו!

 

אומרים - כשהתלמיד מוכן, המורה מגיע! אני זוכרת בא אלי אחי ואמר שהוא רוצה להכיר לי בן אדם מדהים ואחרי הפגישה הזו החיים שלי הולכים להשתנות. לא האמנתי שפגישה זו תוכל להשפיע עד כדי כך עלי וישנה את כיוון חיי שיוביל אותי להגשמה ומימוש עצמי.

 

בפגישה ישבתי מול בן אדם בן 80 שאמר לי שאינו עובר גיל 18. זו הייתה אחת החוויות המדהימות בחיי, ואחד האנשים המדהימים שהכרתי אי פעם. משם הכל התחיל.

 

הבנתי שכדי לעשות את השינוי, קודם כל אני צריכה להשתנות, לשנות את האמונות שלי, את המחשבות שלי, את דפוסי ההתנהגות שלי, להיפטר מהפחדים שלי, כלומר לעבור תהליך של התפתחות אישית. במילים אחרות, עלי להתחיל את החיים שלי מדף לבן.

 

אבל לבד זה לא פשוט לעשות שינוי זה, כי אנחנו צריכים סביבה נכונה של אנשים, אנחנו צריכים מורה דרך, מישהו שמראה לנו שישנה דרך אחרת, אנחנו צריכים להבין מי אנחנו, מה אנחנו רוצה בחיים ולאן אנחנו שואפים להגיע. הבנתי למעשה שאני רוצה להוציא את המנהיגה שבתוכי, להעיר את הענק שבי  ולהוציא אותו החוצה,להיות אני!

 

אחרי הפגישה עם הבן אדם המדהים, עברתי תהליך שינוי מדהים, למדתי הרבה, ובדרך הצטרפתי לסדנת מנהיגות שבה הכרתי אנשים כמוני, מכוונים הצלחה, שרוצים לגדול ולצמוח, להיות מנהיגים, להגשים את עצמם, להעביר את הערך שלהם ולעזור גם לאחרים שרוצים את אותו השינוי שאני רציתי. אנשים אלו הפכו להיות המשפחה שלי, הצוות שלי, הסביבה התומכת שלי, שתמיד שם ולעולם לא יתנו לי ליפול, תמיד שם כדי לתת לי עצה ומילה טובה, לפרגן ולתמוך בי.

 

 

הם הפכו להיות שותפים שלי לדרך ואם הצלחתי בחיים עד עכשיו לעבר את השינוי, להתגבר על הפחד ולעזוב את העבודה שלי, להקים את העסק של ריקודים, להוריד את המחסומים שלי, להיפטר מאמונות שגויות ומגבילות, להבין מי אני, מה הייעוד שלי בעולם,  זה בעזרת מורה דרך המדהים שלי בן 80 ובעזרת הצוות שלי. אני בדרך להצלחה, בדרך לכבוש עוד פסגה ועוד פסגה.

 

 

אז גם אם אתה רוצה לעשות שינוי, אם גם לך יש מטרות חלומות בחיים, מטרות שבהן אתה רוצה להצליח, לצמוח, חשוב שתיצור לך סביבה תומכת, סביבה שתקדם אותך ותוביל אותך אל המטרות שלך, שתעזור לעשות את השינוי שמתחיל קודם כל בך, אני מזמינה אותך להצטרף אלינו, להכיר אנשים מדהימים ולהצליח יחד איתנו.

 

ואם אהבת את המאמר, אודה לך אם תעשה לייק או תכתוב תגובה ואף תשתף את החברים שלך.

שיהיה לך יום מקסים ושוב תודה!

דיאנה בן צבי

 

 

 

 

 

 

 


דיאנה בן צבי


מורה דרך להגשמה עצמית
http://www.dianabenzvi.com/landing/gift-report-self-fulfillment

לקבלת הדוח "2 הצעדים הראשונים ו 7 עקרונות בסיסיים בפריצת דרך להגשמה העצמית שלך" במתנה ממני ולגמרי בחינם, אתה מוזמן להיכנס לאתר, לרשום שם ומייל ומיד הוא יישלח אליך.

*הפנייה מנוסחת בלשון זכר אך פונה לנשים וגברים כאחד!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה