סדנאות הומור חושניות לנשים - שחרור מעצורים תוך כדי צחוק
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סדנאות הומור חושניות לנשים - שחרור מעצורים תוך כדי צחוק 

מאת   21/06/2011 |  נצפה 2327 פעמים

מי מאיתנו הנשים,  לא חוותה בימי הילדות והנעורים - מחשבות ועיסוק בעניין המיניות שלנו? מי מאיתנו לא קיבלה סתירת לחי אחת או שתיים בהמעטה מהחברה הסובבת - בסגנון : " מה ככה את מתלבשת? " או " ככה לא מתנהגים כשייש בנים בסביבה...."

מחשבות מילים, ומסרים מסוג זה - ככל שיבואו מחוצה לנו - הורים, חברים, מבוגרים שסבבו אותנו בילדות וכן הלאה, גורמים לנו בהדרגה בילדות, ולאחר מכן בהקצנה בגיל ההתבגרות ולאחר מכן בהבשלה שלנו אל תוך הנשיות - לסגור חלקים פנימיים בתוכנו - אותם חלקים של שמחה, חלקים ילדותיים כביכול - אליהם היינו מחוברות בילדות כל כך עמוק- ואותם שכחנו עקב כל מה שחווינו בדרך אל האישה הבוגרת........

מסרים אלו הופכים בלי שימת לב לחלק בלתי נפרד מאיתנו - למחשבות "שלנו" ולמילים ולמסרים אותם אנו משדרים בצורה בלתי מודעת לפעמים גם לדור ההמשך, ולסביבה.

בסדנאות צחוק והומור חושניות - המיועדות לנשים - אפשר לחוות ולהכיר מחדש את הילדה הפנימית, את רוח המשחק, את זו שאינה מתביישת להשטטות, זו שאינ פוחדת לשחק, לצחוק בקול גדול, ולחזור לרגע קט אל מחוזות הילדות הנשכחת - אל מחוץ לגבולות ה"אל תעשי" ו "ככה לא מתנהגים".... בתוך מסגרת מוגנת העטופה בחום ובהגנה נשיים, בסביבה בטוחה........ ומלאה ברוח ילדות וצחוק!!!

 

בסדנאות הומור לנשים בלבד - אפשר לחוות שחרור מעצורים, על ידי כך שמתנסים בתרגלים חווייתיים מעולם המשחק והתיאטרון, עוזבים לרגע קט את המוכר הידוע, ויוצאים למסע לארץ הנשכחת, להרפתקאה חדשה של הילדה בתוך האישה, של הרוח החופשייה הנמצאת בכל אחת - בכל רגע נתון. מתוך חוויה זו - אנו יכולות ללמוד לשחרר שכבת מעצורים - הפועלים עלינו במהלך חיינו - ובתוך כל רגע בחיי היומיום, אני קוראת להם מעצורי השמחה והיצירה.

משם גם נוכל - כל אחת מאיתנו לאפשר איוורור ורענון של חיי הזוגיות, איוורור הנשיות והמיניות, ויציאה לדרך חדשה מלאת הרפתקאה, סקרנות, וגילוי של זו הנחבאת בתוכנו - ואשר אינה מעזה לצאת לחיים - בעקבות איסורים, משפטים מחשבות ואמונות שאינם שייכים לנו כלל ועיקר. בסדנה המושתת על צחוק על עצמנו - נוכל לחוות שחרור מעין זה, ולצאת לדרך אישית חדשה ומרתקת. 

 

בברכה  

אוריה דהישראלי - מנחת סדנאות הומור חושניות לנשים בלבד

 

אוריה דהישראלי - מנחת סדנאות צחוק למסיבת רווקות לקביעת תאריך לסדנה - בסלון שלכם לערב נשים ומסיבת רווקות התקשרו עכשיו 0523350502 


אוריה - יוצרת ומנחה סדנאות צחוק והומור חושני לנשים בלבד - מתוך חזון אישי - להביא נשים אל מקום משוחרר, אמיתי ועמוק, היודע ומכיר את מקור השמחה הפנימית.  ולשחרר את המעצורים הפנימיים מהבעת שמחה זו - ברגעי היומיום. המקום של הילדה - בתוך האישה, המקום המשחקי, שנסגר בתוכנו - הנשים, מאז גיל ההתבגרות, מתוך ביקורת פנימית או חיצונית, מתוך טאבו של החברה הסובבת, ומתוך הנסיון האישי שכל אחת צברה בתהליך הגדילה וההתבגרות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה