ביטוח לאוטו השוואת מחירי ביטוח רכב
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ביטוח לאוטו השוואת מחירי ביטוח רכב 

מאת   19/06/2011 |  נצפה 1654 פעמים

איך חוסכים בביטוח רכב? נמאס לכם לחפש לבד? מחפשים סוכני ביטוח? עשו ביטוח אצל סוכנים מקצועיים כן, יש לנו הרבה הוצאות על המכונית דלק ותיקונים, אגרות, ביטוח ועוד, אבל המכונית שלנו היא מהדברים שמסייעים לכנו בחיי היום יום שלנו.

במידה ואתם מחפשים ביטוח רכב השוואת מחירים במחיר הגיוני הכנו עבורכם מספר המלצות איפה בודקים מחירים ואיך אפשר למצוא פוליסה מתאימה בעלות נהדרת.

לא מחכים- זה לא תיירות, לא ממתינים לרגע האחרון, כשבועיים שלושה לקראת סיום הפוליסה התחילו לבדוק מחירים. וכך יהיה לכם מספיק זמן להשוות, לבדוק כמה פוליסות ולחסוך סכום ניכר בעלויות.

סוכני ביטוח רכב? קחו הצעות גם מחברות ביטוח וגם מסוכני ביטוח. תעשו השוואה, בדקו את האותיות הקטנות, ואת המחיר כמובן, אפשר למצוא פערים משמעותיים שיחסכו עשרות שקלים בחודש.

אנחנו מציעים שכל פוליסות הביטוח שלכם לא יהיו מפוזרים במספר חברות, ביטוח משכנתא, הביטוח נסיעות וגם הביטוח לאוטו, זה כדאי יותר אם יש לכם סוכן מצוין. שכל הביטוחים במקום אחד זה הרבה יותר נוח ואפילו זול יותר.

תמיד טוב לשאול גם המכרים והמשפחה, אולי להם יש רכב זהה לשלכם, אולי להם יש המלצה חברת ביטוח טובה ואולי הם קיבלו הנחה משמעותית אי אפשר לדעת זה לא עולה לנסות.

צד ג'? אנחנו תמיד מתלבטים לגבי סוג הביטוח, צד ג או מקיף? ביטוח לשמשות? תמיד מומלץ לקחת ביטוח מקיף, פוליסה, שמציעה בתוכה כל תרחיש אפשרי תמיד טוב לעשות ביטוח שיהיה בטוח!.

ולכם? יש רכב? כמה חשוב שיש לנו רכב פרטי, כיף שאנחנו יכולים לנוע ממקום למקום בקלות. ולמרות ש... יש עומסי תנועה, מחירי הבנזין יקרים, ביקורים במוסך תשלומים רבים ועוד הוצאות לא צפויות. אבל אוטו פרטי זה כיף גדול ללא כל ספק.

רוצים לדבר עם יועצים? צריכים ביטוח לאוטו? אנחנו נשמח לעזור לכם, בואו ליהנות ממידע רב ולשמוע על מבצעים ללא התחייבות. השירות שלנו מאפשר לכם לקבל מחיר בדקות בלבד.

וזכרו- עם ביטוח או בלי תנהגו בזהירות!

צריכים ביטוח מקיף לרכב? אולי מחשבון ביטוח חובה? בואו לקבל את המחיר הטוב ביותר באתר הבא www.jlc.org.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה