יפות לנישואין
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

יפות לנישואין 

מאת   18/06/2011 |  נצפה 3048 פעמים

גברים תמיד נוטים לפנטז על בחורות צעירות ויפות ואכן ב15 השנים האחרונות כלות מאוקראינה הכרויות חיתנה מאות גברים ישראליים עם בחורות מאוקראינה ורוסיה ברמה שרק יכלו לחלום עליה, נשים צעירות, יפייפיות, עם מנטליות למשפחה, חינוך והשכלה גבוהה הכי חשוב לא פמיניסטיות עם מחוייבות למשפחה.

אך בשנים האחרונות חלו שינויים בתחום ההכרות עם הבחורות הרוסיות, בעבר כולן רצו להכיר גבר זר, מן אופנה כזאת אך היום המגמה התהפכה ונשארו מעט מאוד מקומות באוקראינה שם ניתן להכיר נשים טובות לנישואין, נשים כאלה שלא יתעניינו במצבך הפיננסי אלא באישיות שלך.

בערים הגדולות במדינות חבר העמים כמעט ולא נשארו סיכויים ממשים להכיר נשים טובות ורובן מעדיפות להשאר בארצן, במוסקבה קייב ואודסה אין כל סיבה לנשים המקומיות להתחתן עם גברים מערביים,  מקומנו כישראלים לצערנו נמצא בתחתית הסולם לאחר הגברים אמריקאים והאירופים המגיעים בהמוניהם ומחזרים אחר הנשים המקומיות.

שיטת ההכרות המסורתית כמעט ולא מיושמת יותר, למעט משרדי הכרויות בודדים, רוב המשרדי להכרויות לא מתעסקים יותר בהכרות למען נישואין אלא בהכרות למען פרנסה, נשים הרשומות במשרדי הכרויות בערים הגדולות מרוויחות לפעמים מאות ואלפי דולרים ובהחלט לא חפצות לעזוב את ארצן  ומי שכן אז תיתן עדיפות לגבר האמריקאי.

מכיוון שהגברים הישראליים אינם מכירים את המנטליות הרוסית ואת השפה, בעקבות ביטול הוויזה רבים מהם מתפתים להכיר נשים רוסיות לבד, אם באמצעות אתרי ההכרויות הרבים באינטרנט או בארגון נסיעה פרטית לאוקראינה כדי להכיר את הנשים המקומיות.

הסיכוי להכיר בחורה רוסיה לבד וללא עזרת משרד הכרויות מקצועי חסרת סיכוי כי:

1.    נשים מרוסיה ואוקראינה לא מעוניינות בבחורים ישראלים כשיש אמריקאים בשפע.
2.    קשר שנוצר דרך אתרים באינטרנט לא יוביל לקשר אלא לבזבוז כספים מיותר.
3.    רבות מהנשים באתרי הכרות בינלאומיים לא באמת פנויות.
4.    נשים טובות לקשר רציני אי אפשר להכיר במועדונים או ברחוב.
5.    נשים טובות אפשר למצוא רק בערים הקטנות ובכפרים ולא דרך האינטרנט.

אפילו אם נצא מנקודת הנחה שהכרת אישה האם אתה יודע?
מי היא בכלל?
מה הכוונות האמיתיות שלה?
את העבר שלה?
מה הסיבה שהיא מעוניינת להכיר אותך?
האם אתה יודע איך ואיפה תתחתן?
איך בכלל היא תגיע לארץ? מתי? איך? תחת באיזה מעמד? ויש עוד הרבה סימני שאלה????

לסיכום
אם אתה גבר הרפתקן לך על זה, אם הכוונה שלך  לחסוך כסף – עדיף שתשכח מזה, להכיר בחורה לבד יעלה לך כפול ומכופל והסיכוי להצלחה לא מזהיר בכלל!!!

בהצלחה!

הכותב הוא בעל משרד הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות וחתונה של גברים ישראלים עם בחורות רוסיות מאוקראינה משנת 1997. במהלך השנים חיתננו מאות גברים ישראליים עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ופיתחנו שיטה בלעדית להכרות מקדמית מהארץ. לתיאום פגישה התקשר 054-6201417 וכן לפרטים נוספים בנושא הכרויות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה