עסקים קטנים חייבים אתר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עסקים קטנים חייבים אתר  

מאת   17/06/2011 |  נצפה 1216 פעמים

לשאלה האם אתר אינטרנט חיוני בעסק קטן יש רק תשובה אחת, כן מאוד!

בגלל הגלובליזציה של העולם, אתרי אינטרנט מעוצבים / בנית אתרים אינם רק מקום נחמד שלקוחות נכנסים אליו, אלא הוא לעיתים המקום הראשון והיחיד, שלקוחות יפגשו את העסק שלך בעצם את האתר המעוצב שלך. האתר שלך צריך להיראות כמו תיק ההשקעות שלך, עליו להציג מה העסק שלך יכול לעשות עבור הלקוחות הפוטנציאלים שלך.
האתר הוא לעיתים יותר חשוב לעיצוב המשרד עצמו – כי אתר לא מקצועי בהחלט ירחיק את הלקוחות להתקשר או להגיע לפגישה במשרד מלכתחילה.
אתרי אינטרנט שונים ממצגות או תיקי עבודות, מפני שלקוחות לא תמיד נכנסים אליהם רק באמצעות דף הבית של האתר. אתה חייב לטפל בכל עמוד של האתר שלך כאילו היה הראשון שהלקוח צופה בו. כלומר, כל דף חייב להיות יצירתי, עם קישורים נוחים לשאר הדפים באתר שלך. כל דף, לא רק עמוד הבית, צריך להציג את המסר שלך. כיצד האתר שלך יכול להסביר את השירות שלך? 
בעת יצירת בנית אתרים באינטרנט של עסקים קטנים, חשוב שתשאל את עצמך מה הלקוחות שלך מחפשים. האם הם מתכוונים לרכוש משהו, או רוצים מידע נוסף על שירותיך. אתר מעוצב ומתוכנן טוב יהיה מסוגל לחזות מה הלקוחות רוצים, ולהפוך אותו לנגיש להם. וודא כי באתר שלך מופיעים נתונים שאנשים מחפשים, אחרת הם לא יחזרו אליו.
 
לא משנה כמה אסטטי ונעים עיצוב אתר האינטרנט יהיה, אם הוא לא ידידותי למשתמש, הוא יגרום לנטישה מהירה של הגולש. וודא כי האתר שלך הוא אתר מעוצב, פשוט וקל לניווט. בדוק כמה קל למצוא תשובה באתר האינטרנט המעוצב שלך, מומלץ לדמות את עצמך ללקוח מזדמן ולבדוק האם אתה מקבל את התשובות באופן מיידי.
בנוסף לפשטות, האתר מספר את הגמישות של העסק שלך. בנית אתרים עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר מראה כי החברה שלך אמינה ופורחת על גבי האבולוציה. חשוב ליצור מודל עסקי רציני. העסק חייב להיות מוכן להסתגל לשינויי השוק ובקשות הלקוחות ואלו צריכים להיות מובעים בעזרת עיצוב אתר מתוכנן מראש.
הצרכנים נוטים יותר לסמוך על חברות עם אתרי אינטרנט מעוצבים אמינים ומעודכנים. לעיתים הדבר הסיבה העיקרית לכך שעסקים קטנים נשארים קטנים היא שאין להם אתר אינטרנט מעוצב, כי אינם מבינים בכל הנוגע בכך. אל דאגה! אתם לא אמורים לדעת לעשות זאת בעצמכם. בואו לקבל עזרה מקצועית מצוות המעצבים של פרש סטודיו. העלאת אתר אינטרנט מעוצב היא דרך מצוינת לעלות מדרגה בעולם העסקים. פרש סטודיו מתמחים גם בעיצוב לוגו לעסקים חדשים.
הצוות שלנו יעזור לכם ליצור אתר שמביא את הרעיונות שלך לידי ביצוע שיוביל לעליית המכירות בעסק שלכם.
 

הילה שבתאי fresh studio http://www.pirsum4u.com hilas@pirsum4u.com 03-6315536 054-2363230

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה