מתמונה לפוסטר בחמש דקות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מתמונה לפוסטר בחמש דקות 

מאת   13/06/2011 |  נצפה 2367 פעמים

פוסטרים – איך לא עליתי על זה לפני כן
אם אין לך זמן או עודף במזומן, במידה והמון זמן כבר לא עשית סתם עידכון קטן באיזה מהחדרים בדירה, אנו  מעוניינים לגלות לך שיש דרך פשוטה ונוחה להשיג את הדבר שחלמת עליו.
את המשפט הזה –  וואלה פוסטרים - למה לא חשבנו על זה קודם ... משמיעים בפני כל כך הרבה פעמים   שהחלטתי לשבת רגע ולכתוב  בכמה מילים לצורך  שגם אתם שקוראים את הכתבה הזו תקבלו ממנו ערך. ומה הערך? – בקצרה: פוסטרים. וטיפה בפירוט – קפיצת מדרגה.

מצלמה? למי אין?

בינינו למי אין מצלמה היום? מצלמה דיגיטלית רגילה . אם לא מכשיר אז בפלאפון שלך בוודאות  כבר יש מצלמה טובה פלוס ואני יכול להאמין  שיצא לך כבר להנציח רגעים מיוחדים, רגעים מוזרים, אירועים ומקומות , עימודי מצב ומשחקי אור וצל .
אינך  חייב להיות צלם מקצועי בכדי לקבל תוצאה של תמונות מגניבות ולקצור מחמאות. אז למה בעצם לא להפוך את התמונות האלו לפוסטרים ולתלותם ברוב הדר על הקיר?

מהיכן  להביא  תמונות?

בוא   נספר לך בשקט ואל תעביר  זאת הלאה בבקשה – את התמונות תוכל  להביא בכל דרך כמעט. מהמצלמה, מהמחשב. ניתן  למצוא תמונות מאתרי אינטרנט וניתן גם לסרוק תמונות אהובות שהודפסו כבר.
היום כשאפשר להשתמש גם תוכנות עריכת תמונה חינמיות ידידותיות למשתמש וזמינות באינטרנט (ואם אתם קצת מתקשים תוכלו למצוא ביו-טיוב סרטוני הדרכה גם בעברית ) – ניתן אפילו להוסיף טאץ משלכם לתמונה ובאופן כללי להביא את התמונה בשדרוג  רציני .

על מה   להדפיס את פוסטר?

עבודים בטכניקה מיוחדת אשר מאפשרת לנו לקחת תמונות קטנות ולהדפיסן בגדול. על מה מדפיסים? פוסטרים אפשר להדפיס על כמעט אינסוף  חפצים . מה שנפוץ  זה הדפסה של פוסטרים על נייר פשוט או על נייר שמתאים לצילום איכותי וגם הדפסת פוסטרים על קאפה או בד קנבס שנהוג למתוח על מסגרת עץ.
כל אחד  והסגנון שלו. כל אחד והתמונה שלו.

נראה לי שבהחלט עכשיו זה הזמן לצאת מהמסגרת, לבחור תמונה ולהקפיץ את החדר . פוסטרים לחדר – ושלא תגידו שלא ידעתם .

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה