איך להפסיק לעשן בקלות בזמן ההיריון - הסיגריה האלקטרונית.
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך להפסיק לעשן בקלות בזמן ההיריון - הסיגריה האלקטרונית.  

מאת   06/06/2011 |  נצפה 1360 פעמים

 איך להפסיק לעשן בקלות בזמן ההיריון – הסיגריה האלקטרונית.

היום על כל חפיסת סיגריות קיימת ורשומה אזהרה ברורה.                                                                           יש קרוב ל-20 אזהרות וכנראה שהרבה מהם פשוט לא מפריעות לנו ולא עוצרות בעדינו מלהפסיק לעשן.                                                      מכירים מישהו שהפסיק לעשן בגלל האזהרות - יותר הגיוני שהוא פשוט יסתיר את האזהרה מאשר יפסיק לעשן בגללה.

אחת האזהרות שברוב הזמן לא נוגעת ברובנו היא האזהרה שאומרת שעישון פוגע בעובר.                           השאלה היא האם אמא לעתיד, מישהי בהיריון שרגילה לעשן, באמת תפסיק לעשן בגלל שהיא עכשיו נכנסה להיריון. מה שבטוח זה שגם אם היא תחליט להפסיק לעשן בתקופת ההיריון יהיה לה לא קל. הגמילה מעישון היא אחת הגמילות הקשות ביותר שקיימות וכשהדבר מגיע פתאום לתקופה של 9 חודשים, זה ברור שזה לא יהיה פשוט בכלל.

היום סוף סוף קיים מוצר שנועד לענות על הצורך הזה של להפסיק לעשן בזמן ההיריון.                                         מוצר זה נקרא : הסיגריה האלקטרונית.

הסיגריה האלקטרונית היא סיגריה שעשויה מפלסטיק ויש לה מנגנון מתוחכם שנועד לחקות את פעולת הסיגריה הרגילה בצורה מאוד מדויקת ומתוחכמת.                                                                                                       הסיגריה האלקטרונית יעילה מאוד בתור כלי עזר לגמילה מעישון כיוון שכאשר אנחנו מעשנים אותה, אין בעצם צורך להפסיק לגמרי , מה שהופך את תהליך הגמילה להרבה יותר קשה , אלא אפשרי פשוט להמשיך לעשן אותה , למרות שהעדפה היא כמובן להפסיק לעשן למציתות , בהדרגה .                                                                            הסיגריה האלקטרונית מוציאה עשן בדיוק כמו שהסיגריה הרגילה מוציאה עשן , אך ההבדל הוא שהעשן בסיגריה האלקטרונית הוא בעצם אדים שלא מזיקים לנו ולעומת זאת , העשן בסיגריה הרגילה הוא תוצאה של שריפת הטבק והוא מזיק ופוגע בנו , משום שיש בו המון חומרים רעילים ומסרטנים.

אם את בהיריון וחוששת שלא תוכלי לעמוד בהפסקת עישון למשך  9 חודשי היריון , או אם את בעצם רוצה להמשיך לעשן אך לא לפגוע בעובר שלך כמו שאת עלולה לפגוע בו עם סיגריות רגילות , כדאי שתנסי את הסיגריה האלקטרונית.

המון בהצלחה !!!

 

מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם

לפרטים והזמנות – 035257435

http://www.safe-smoke.co.il

 


מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם


לפרטים והזמנות – 035257435


http://www.safe-smoke.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה