עישון סיגריה במסעדה , האם זה הגיוני ?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עישון סיגריה במסעדה , האם זה הגיוני ?  

מאת   06/06/2011 |  נצפה 1346 פעמים

עישון סיגריה במסעדה , האם זה הגיוני -

לפני יומיים הייתי במסעדה , במקרה , זו המסעדה האהובה עליי ביותר והזמנתי את המנה הקבועה שלי. בפינה של המסעדה ישב זוג צעיר שאכל ושתה להנאתו .                                                                  הסתכלתי על הזוג שהיה נראה מאוד נחמד ואדיב ולפתע ראיתי משהו שהפתיע אותי מאוד.                                                                                    ראיתי סיגריה דלוקה בידו של הבחור והוא העיף עשן לכל עבר.

בלי לחשוב יותר מדי קראתי למלצר שלי והפניתי אותו לדבר עם הזוג הצעיר שחושב שהעולם בכיס שלו כדי שיבקש מהבחור שיפסיק לעשן.                                                                                                   אני חייב לומר שנדהמתי ברגע ששמעתי את התגובה של המלצר.                                                               המלצר אמר לי שזה בסדר , זאת לא סיגריה רגילה , זו בעצם סיגריה אלקטרונית והיא מותרת לעישון במקומות ציבוריים מפני שהיא לא מזיקה לסביבה.                                                                              כדי להרגיע אותי עוד יותר הוא גם הרחיב וסיפר לי שלסיגריה האלקטרונית אין ריח.                                              היות והוא אמר שזה מותר, לא כל כך היה לי מה לעשות ואם להודות על האמת , באמת שלא הרחתי ריח של סיגריה ואיך לומר, אני מאוד רגיש לנושא משום שאני בעצמי מעשן לשעבר.

כשהגעתי הביתה מיד נכנסתי לגוגל מתוך סקרנות לבדוק את הסוגיה וזה מה שמצאתי:

 אכן קיים מוצר שנקרא סיגריה אלקטרונית.                                                                                                                            מדובר בתחליף לעישון סיגריות אשר אותו מותר לעשן במקומות ציבוריים ולפי התגובות באינטרנט, זה ממש דומה לסיגריה אמיתית בצורתו.                                                                                                 מכיוון שבן שלי מעשן כבר כמה שנים טובות, מיד חשבתי עליו וסיפרתי לו על המקרה ולהפתעתי הוא כבר הכיר את המוצר ואף טען שיש את זה לחבר מאוד טוב שלו ושהוא מעשן רק אותה.

לפי מה שהבן שלי סיפר לי , לסיגריה האלקטרונית יש טעם כמעט כמו של סיגריה רגילה ועם זאת אין בה רעלים כמו שיש בסיגריה הרגילה והיא לא מזיקה לסביבה.                                                               בדקתי שוב באינטרנט לגבי הסיגריה האלקטרונית  ובאמת מצאתי שיש לה אישור של משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה.

לפי איך שזה  נשמע לי, חבל שזה לא היה זמין לי בתקופה שאני עישנתי, אולי מראש הייתי מעשן אותה ולא את הסיגריות הרגילות הרעילות האלה והייתי חוסך מעצמי הרבה נזק גופני .

 

מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם

לפרטים והזמנות – 035257435

http://www.safe-smoke.co.il

 


מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם


לפרטים והזמנות – 035257435


http://www.safe-smoke.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה