עם הסיגריה האלקטרונית קל להיגמל מעישון סיגריות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עם הסיגריה האלקטרונית קל להיגמל מעישון סיגריות  

מאת   06/06/2011 |  נצפה 1306 פעמים

 עם הסיגריה האלקטרונית  קל להיגמל מעישון סיגריות

סביב עישון הסיגריות תמיד הייתה הרגשה של " משהו לא טוב "  או " לא בסדר ". חלק מזה בוודאי נובע מהעובדה שבן אדם שמעשן כביכול יודע שהוא עושה משהו שלא בריא לו והוא יודע שהוא מזיק לעצמו לבריאות.

רובם של המעשנים מנסים כל כמה זמן להפסיק לעשן והרבה מאיתנו כבר מכירים את האמרה הצינית : "אני מעולה בגמילה מעישון , עשיתי את זה כבר המון פעמים".

בימינו יש דרך הרבה יותר פשוטה כדי להיגמל מעישון הסיגריות וניתן לעשות זאת יחסית בקלות באמצעות הסיגריה האלקטרונית .                                                                                                      הסיבה שניתן להיגמל מהסיגריות יחסית בקלות היא שאין צורך להפסיק לעשן באופן טוטאלי.                        הרבה מהאנשים הנגמלים החליטו לעשות שילוב בין השניים( הסיגריות הרגילות והסיגריה האלקטרונית ) בעקבות שילוב זה הם עשו המון , כיוון שהם חסכו מעצמם המון נזק גופני .                                            בנוסף , הם חוסכים לעצמם הרבה כסף והוצאות מכיוון שהסיגריה האלקטרונית הרבה יותר זולה, לאורך זמן , מסיגריות רגילות .

הסיגריה האלקטרונית מאוד מזכירה  , מבחינת הצורה שלה , את  הסיגריה הרגילה והיא מפריחה עשן כמו סיגריה קלאסית רגילה. הסיגריה האלקטרונית מורכבת ופועלת באמצעות סוללה ופילטר , כאשר את הסוללה נטעין ברגע שהסיגריה תסמן לנו ( על ידי הבהוב של קצה הסיגריה) ואת הפילטר נחליף כאשר מספר השאיפות הייעודי שלו יסתיים.

מחקרים שנערכו בנושא הגמילה מעישון קבעו שהקושי הכי גדול של כל האנשים שמנסים להיגמל מעישון הוא בעצם הקושי הפסיכולוגי שלהם. זאת אומרת , ההתמכרות היא יותר סביב ההתעסקות של העישון מאשר לניקוטין של הסיגריה עצמו.                                                                                           הסיגריה האלקטרונית  נותנת מענה לבעיה הזאת הנ"ל . מענה לקושי זה הוא חווית עישון מלאה המרגישה ממש כמו חווית עישון של סיגריות רגילות. בנוסף לכך ,אפשרי לרכוש את הסיגריה האלקטרונית עם ניקוטין מספר דרגות של חוזק ואפילו ללא ניקוטין כלל.

הסיגריה האלקטרונית מתאימה לנגמלים מעישון ולאנשים המעשנים שמעוניינים להמשיך לעשן אבל באותו הזמן  לא להזיק לבריאות שלהם.

את הסיגריה האלקטרונית מותר על פי חוק לעשן בכל מקום ובמקומות ציבוריים , כמו : מסעדות , קניונים ואפילו מותר לעשן אותה במטוסים ובבתי חולים.

 

מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם

לפרטים והזמנות – 035257435

http://www.safe-smoke.co.il

 


מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם


לפרטים והזמנות – 035257435


http://www.safe-smoke.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה