האם אתם מעשנים ? סיגריה אלקטרונית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האם אתם מעשנים ? סיגריה אלקטרונית 

מאת   06/06/2011 |  נצפה 1491 פעמים

מחלת הסרטן ועישון סיגריות : לאנשים המעשנים יש פי חמש סיכוי לחלות בסרטן מאשר לאנשים שלא מעשנים.

 

האם אתם מעשנים ?

 

צמד המילים סרטן הריאות והמילה סיגריה יהיו קשורים כנראה לנצח , אך אם אתם חושבים שהעישון גורם רק לסרטן הריאות אז רצוי שתדעו שיש עוד המון סוגים של סרטן שהסיגריה מעודדת .

 

סרטן הריאות : כשאנחנו מעשנים , אנחנו שואפים את העשן של הסיגריה ומכניסים אותו לגוף שלנו.        מה שהעשן עושה , בדרכו לכיוון הריאות הוא מזהם מיליוני תאים.                                                 ברגע שאנחנו מוציאים את העשן ,עדיין נשארים משקעים ממנו בריאות שלנו ואז אנחנו לוקחים עוד "שאכטה".

סרטן הריאות יתחיל במעטה החיצוני של הריאה ועם הזמן הוא בעצם יעבור לתוך הריאה עצמה.                 סרטן הריאות הוא מחלה מסוכנת ביותר ואם לא נטפל במחלה זו בהקדם האפשרי , בשלב ההתחלתי שלו , הוא יפגע בנו בצורה קשה מאוד.

 

סרטן הגרון : כל שאיפה של סיגריות שאנחנו שואפים עוברת בגרון שלנו והיא מזהמת אותו.

ברוב המקרים , סרטן הריאות יפגע במיתרי הקול שלנו ולכן הרבה פעמים נבחין בכך שלאנשים המעשנים יהיה קול צרוד. במידה ואנחנו שמים לב ומבחינים בכך שהקול שלנו הופך פתאום צרוד , יתר על המידה , נצטרך לפנות לרופא לבדיקה בדחיפות.

 

סרטן בחלל הפה : פעולת העשן -  העשן מתחיל את דרכו בפה שלנו וברור מאליו שהוא גם מזהם לנו את חלל הפה. את סרטן הפה קשה מאוד לגלות ולזהות. בנוסף ,יכול להתפתח גידול סרטני שנשים לב אליו בשלב מאוחר יותר.

 

סרטן העור : כמו שאתם בוודאי יודעים , העישון פוגע לנו גם בעור הפנים וגם בעור הגוף.  יותר מזה , עישון הסיגריות עלול לגרום לנו לסרטן בעור שלנו . סרטן זה ילווה בהרבה מהמקרים תסמין של נקודות חומות על הגוף.

 

סרטן השפתיים : תחילת הדרך של העשן המזיק הוא בשפתיים . השפתיים הן אשר באות במגע ישיר עם הסיגריה שאנחנו מעשנים. גם כאן אפשרי לפתח סרטן . במקרה ואתה שמים לב לפצעים לא מזוהים במקום (שפתיים), צריך לפנות לרופא בדחיפות.

 

כמו שבוודאי שמתם לב , כל אזור בגופנו שבא במגע עם העשן של הסיגריות , בעצם נפגע ממנו ישירות ובהרבה מהמקרים הפגיעה שנוצרת היא קטלנית מאוד והיא מזיקה לנו לבריאות בצורה בלתי הפיכה.

 

במידה ואתם מעשנים כבר שנים רבות וקשה לכם אפילו לחשוב על להפסיק לעשן או גמילה מעישון ובמידה ואתם מעשנים טריים , אתם חייבים לעשות לעצמכם טובה ולנסות את הסיגריה האלקטרונית.

 

הסיגריה האלקטרונית לא תזיק לכם לבריאות והיא בעצם תחליף מצוין לסיגריות הרגילות והרעילות.

 

 

מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם

לפרטים והזמנות – 035257435

http://www.safe-smoke.co.il

 


מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם


לפרטים והזמנות – 035257435


http://www.safe-smoke.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה