רוצים לעשן בלי מצפון ? סיגריה אלקטרונית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רוצים לעשן בלי מצפון ? סיגריה אלקטרונית 

מאת   06/06/2011 |  נצפה 1511 פעמים

 

רוצים לעשן בלי מצפון -

יש לנו פיתרון בשבילכם :  הסיגריה האלקטרונית

אני בטוח שאתם שמים לב לכך שהדברים שאתם הכי הרבה אוהבים או אוהבים לעשות , הם גם בהמון מקרים יהיו הדברים שהכי מזיקים לכם וזה בדוק.

למשל : אוכל משמין ושמן, אלכוהול, סיגריות... ועוד המון דברים.

לכל אלה מביניכם שנוהגים לעשן – מעכשיו אתם יכולים להיות שמחים .                                                 מעכשיו תהיה לכם אפשרות לעשן ולא לדאוג מפני פגיעה בבריאות שלכם .  ישנו דבר שיכול לשנות את חייכם וקוראים לו :  הסיגריה האלקטרונית .

 הסיגריה האלקטרונית היא הדבר הכי קרוב שהיה אי פעם לסיגריה הרגילה , היא כ"כ דומה לה במראה החיצוני ובהרגשה הפנימית של המעשן אותה.                                                                            היא  קרובה למציאות ברמה כל כך גדולה שלפעמים אפשר לשכוח שהיא לא אמיתית ולא מזיקה. כן, שמעתם נכון, היא לא מזיקה.

בסיגריה רגילה יש יותר מ-4000 כימיקלים שונים ויותר מ-80 חומרים מסרטנים , לעומת זאת , הסיגריה האלקטרונית מאושרת על ידי משרד הבריאות.                                                                            לא רק שהסיגריה האלקטרונית מאושרת על ידי משרד הבריאות, היא גם מאושרת על ידי המשרד לאיכות הסביבה ולכן ניתן לעשן אותה בכל מקום .

למשל : מסעדות, מטוסים, קניונים ובעצם בכל מקום.

הסיגריה האלקטרונית היא בעצם תחליף מעולה לכל מי שרוצה להפסיק לעשן או לכל מי שהיה רוצה פשוט להמשיך לעשן בדיוק כמו שהוא עישן עד עכשיו רק שההבדל המשמעותי כאן זה שעל ידי השינוי שהוא עושה ועובר לסיגריה האלקטרונית הוא יעשה את זה מבלי לפגוע בבריאות שלו.                             במידה ויש לכם מישהו קרוב שסובל מהסיגריות שלכם ומהריח שלהן, זהו פיתרון מצוין היות והסיגריה האלקטרונית היא חסרת ריח.

הסיגריה האלקטרונית גם מוציאה עשן בדיוק כמו הסיגריה הרגילה אבל העשן בסיגריה האלקטרונית אינו עשן רגיל אלא אדים וכמו כן הוא גם אינו מזיק לא למעשן אותו ולא לסביבה כולה.

הסיגריה האלקטרונית מורכבת מסוללה ופילטר . היא מגיעה עם מטען ייעודי לה ,לחשמל .(יש גם מטען USB למטען לרכב)

 מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם

לפרטים והזמנות – 035257435

http://www.safe-smoke.co.il

 

 


מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם


לפרטים והזמנות – 035257435


http://www.safe-smoke.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה