רוצים להפסיק לעשן ? כדאי שתכירו את הסיגריה האלקטרונית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רוצים להפסיק לעשן ? כדאי שתכירו את הסיגריה האלקטרונית 

מאת   06/06/2011 |  נצפה 1228 פעמים

רוצים להפסיק לעשן - כדאי שתכירו את הסיגריה האלקטרונית

הסיגריה האלקטרונית היא כיום כלי עזר והמצאה מעולה לגמילה מעישון.

הסיגריה האלקטרונית מורכבת מסוללה ומפילטר.                                                                      הסוללה תהיה בדרך כלל לבנה בדיוק כמו החלק הלבן של הסיגריה הרגילה והפילטר בדרך כלל             יהיה חום . ישנו חלק קטן שנמצא בין הסוללה לפילטר הנקרא אוטו מייזר .                                            תפקידו של האוטו מייזר בעצם הוא להעביר מתח חשמלי מהסוללה לפילטר.                              בפילטר ישנו נוזל ניקוטין , נוזל זה הופך לעשן כשהוא מקבל זרם חשמלי ובעקבות פעולה זו ,     הסיגריה האלקטרונית מפיקה עשן סמיך.

את הפילטר ניתן להשיג בכמה רמות של ניקוטין , בהתאמה למה שאנחנו רגילים לעשן (פילטר חזק לאנשים שנוהגים לעשן סיגריות חזקות ופילטר חלש לאנשים הרגילים לעשן סיגריות לייט).                                                                             אפשרי גם לקנות פילטרים ללא ניקוטין בכלל.

הסיגריה האלקטרונית הוכיחה את עצמה בשנים האחרונות ככלי עזר לגמילה מעישון היוצא מן הכלל ומגדר הרגיל. הסיגריה האלקטרונית נותנת לנו בדיוק את מה שסיגריה רגילה נותנת                             רק שהיא אינה מזיקה לבריאות שלנו.                                                                                                            אם תחשבו על זה רגע, עם הסיגריה האלקטרונית תוכלו להמשיך לעשן כרגיל ובנוסף להימנע מלפגוע ולהזיק לבריאות שלכם.

עוד דבר שאני בטוח שתשמחו לדעת :                                                                                                    את הסיגריה האלקטרונית מותר לעשן על פי חוק בכל מקום.                                                            הסיגריה האלקטרונית לא מזיקה לסביבה ויש לה אישור של המשרד לאיכות הסביבה.

לסיכום : הסיגריה האלקטרונית בהחלט תתאים לכם אם אתם חושבים להפסיק לעשן או אם אתם רוצים לעשן בלי מצפון וללא נזק .

 

מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם

לפרטים והזמנות – 035257435

http://www.safe-smoke.co.il

 

 

 


מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם


לפרטים והזמנות – 035257435


http://www.safe-smoke.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה