שמן זית - הכול מתחיל בבסיס
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שמן זית - הכול מתחיל בבסיס 

מאת   04/06/2011 |  נצפה 2310 פעמים

אחד הסודות לבישול מוצלח הוא השימוש בשמן הזית. שמן זית הוא בעל מראה, ניחוח וארומה שאין דומה להם, הוא גם טעים מאוד, וגם בעל סגולות רפואיות רבות. והחדשות הטובות הן שצרכנים בינוניים וכבדים של שמן זית, לא חייבים להסתפק עוד בגודל הסטנדרטי של בקבוקי שמן הזית בסופר, אלא ניתן לרכוש שמן זית איכותי ומשובח בפחים של 2 ליטר ויותר, מבית בד בוטיק .  שמן זית ישמש אתכם לאורך זמן ארוך יותר  ומחירו יהיה גם אטרקטיבי.


מדוע שמן זית הוא מלך השמנים -

אין ספק ששמן זית כתית ראוי לתואר מלך. האם אתם מכירים הרבה מזונות שלא רק שהם טעימים להפליא הם גם מאוד בריאים? שמן הזית יעיל לכל מערכות הגוף, הוא מיטיב עם מערכת העיכול, המוח, מערכת הדם, מקטין את רמת הכולסטרול הרע, מסייע למניעת מחלות לב ומטבוליזם. שמן זית ידידותי גם לחיך וגם לבריאות שלנו.

שמן זית , למה לקנות מבית בד בוטיק ולא בסופר?

שמן זית איכותי ומשובח מתחיל בבסיס. איכות השמן תלויה באזור הגידול של עצי הזית, בצורת הגידול והשיטה על פיה מפיקים את השמן בבית בד. ישנם בתי בד שונים באיכותם אך בבית בד בוטיק, סביר להניח שתוכלו להשיג שמן איכותי יותר. בבית בד בוטיק מפיקים כמות שמן קטנה אך גם איכותית יותר, בשל תשומת הלב המוקדשתלכל הפרטים: החל מגידול הזיתים, המסיק וכלה בהקפדה רבה בכל הקשור לעצירת השמן. שמן זית מבית בד בוטיק איננו מעורבב או מהול, ובשל איכותו, גם ערכיו התזונתיים גבוהים יותר. לידיעתכם, שמן זית יכול להיות בעל טעם מעולה אך חסר כל ערך תזונתי, וזוהי עוד סיבה חשובה לקנות מבית בד אמין ומקצוען.

שמן זית לפי הטעם

כמו בתחום היין  גם בתחום השמנים ניתן למצוא סוגים אשר לכל סוג הייחודיות שלו. שמן זית סורי, עשיר בטעמים מרירים והוא גם ארומאטי במיוחד כאופייני לזית סורי. שמן זית ברנע פישולין מעודן יותר ואיננו דומיננטי מדי בבישול. שמן זית ברנע נבלי בעל ארומה פירותית ומתאים לכל המטרות.

אם אתם יודעים להעריך שמן זית איכותי ולא מעוניינים לתזז עצמכם לסופר בשביל לקנות בקבוק חדש של שמן זית בינוני, אז דעו שמישהו כבר חשב עליכם. מהיום ניתן לרכוש שמן זית יוצא מן הכלל ובמחירים מצויינים. ניתן לבצע רכישה באמצעות קנייה קבוצתית ולרכוש פחים בגדלים שונים : פח שמן זית 2 ליטר, פח שמן זית 4 ליטר ואפילו פח שמן זית 18 ליטר.

 

MyKvutza מיי קבוצה | קנייה קבוצתית

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה