קישוט ועיצוב מסיבת יום הולדת
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קישוט ועיצוב מסיבת יום הולדת 

מאת   01/06/2011 |  נצפה 4059 פעמים

 מסיבת יום הולדת של ילדכם מתקרב, ישנם הרבה ארגונים לפני האירוע , ההזמנות ליום ההולדת שחייבות להיות מעוצבות בצורה מקורית ביותר שיש, ארגון האוכל וכמובן העוגה.כמו בחירת הנושא  להפעלות ימי הולדת, כאשר נוסף לכל העניין העיצוב והקישוט של מסיבת יום ההולדת . להלן מגוון קישוטים ועיצובים למסיבת יום ההולדת  היכולים להתאים לכל כיס ולמנוע הרבה כאב ראש להורים.

 

בחירת נושא היום הולדת

מרכיב חשוב בבחירת הקישוטים הואבחירת  נושא ההפעלות ימי הולדת. לקישוט יש מרכיב מאוד חשוב סביב הנושא הנבחר הקישוט הוא דבר שיוסף שמחה לאווירת המסיבה של משתתפי האירוע. אם מדובר לדוגמא על יום הולדת בנושא פרחים, ניתן לבקש מהבנות להגיע עם לבוש שמצויר עליו פרחים או להגיע בצבעים מסויימים שיתקשרו להפעלות ימי הולדת שיערכו במהלך המסיבה, אפשרי לעשות פרחים לקישוט על הקיר מניירות קרפ או ניירות אחרים כמו צלופנים  .על שולחנות האוכל ניתן לשים מפות פרחוניות עם כוסות וצלחות תואמות.אם מדובר בהפעלות ימי הולדת  בנושא עולם האגדות ניתן לתלות פוסטרים על הקירות של דמויות מהאגדות ,לבקש מהבנות לבוא בשמלות חגיגיות ,לקשט את שולחן האוכל עם מפה של דמויות מצוירות מהאגדות עם צלחות וכוסות תואמות.

תאורה ומוזיקה

כאשר מדובר במסיבה עם נושא מסוים , המוזיקה חייבת להיות מתאימה לנושא וכך גם התאורה אשר יכולה לתרום הרבה .כל זה כמובן כאשר המסיבה נערכת בבית. בזמן שמחכים לבוא כל הילדים אפשר לשים מוזיקת רקע אהובה עם זמר אהוב של הילדים, שירי יום הולדת וכו'. כמו כן גם בין ההפעלות או לפני האוכל מומלץ לשים מוזיקה כדי שהילדים לא יצאו מריכוז. כאשר אנו מדברים על תאורה, אפשרי לכסות את המנורות בניירות צלופן בגוונים שונים ועל ידי כך צבע התאורה ישתנה. ישנה חשיבות גדולה לתאורה בכלל במסיבות , זה משרה אוירה שונה וכיפית, מרגישים שזה מסיבה.

רעיונות לקישוטים

אפשר למצוא בחנויות קישוטים שונים אשר יעזרו לכם לעצב את חלל האירוע. לדוגמא בלונים אשר תולים במכל מיני במקומות בחדר.רצוי שיהיו בצורות וצבעים שונים. זה יוסיף הרבה לאווירה השמחה. חשוב לתלות בלונים בכניסה לבית אפילו על דלת הבית ,מאוד חשוב לילד האירוע שידעו על יום הולדתו. ניתן לקשט גם את כיסא בעל השמחה, כך ירגיש הילד שהוא מיוחד באותו יום. אפשר לקשט גם עם סרטי מתנות לעשות מהם שרשרות מסולסלות היורדות מהתקרה ועיצובים שונים על הקירות, קופסת הפתעות המקושטת בנצנצים ובסרטי מתנות כאשר היא תלויה קרוב לתקרה במרכז החדר ובפנים יהיה הפתעות לכל הילדים .

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה