ביטוח רכב באינטרנט השוואת מחירים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ביטוח רכב באינטרנט השוואת מחירים 

מאת   30/05/2011 |  נצפה 2356 פעמים

איך רוכשים פוליסת ביטוח? הציעו לכם מחיר מופרז? מחפשים חברה אמינה? חפשו ביטוח רכב רק בחברות אמינות יקר מאוד, יש לנו המון הוצאות על כלי הרכב תיקונים ודלק, טסט וכמובן ביטוח, אבל רכב הוא אחד מהדברים שמסייעים לכנו ביום יום של חיינו.

במידה ואתם מחפשים חברות ביטוח רכב ופוליסה בעלות נמוכה כתבו לכם טיפים ועצות איך משווים עלויות וכיצד מוצאים ביטוח למכונית בעלות נהדרת.

לא מחכים- לא מדובר על טיסות, לא מחכים לרגע האחרון, חודש טרם מועד סיום הביטוח תתחילו לחפש חברת ביטוח. וכך יהיה לכם מספיק זמן שבו תוכלו להשוות, לאסוף כמה הצעות ולמצוא את המחיר הכי טוב.

איפה עושים ביטוח? בקשו לקבל הצעות ישירות מחברות ביטוח וגם מסוכנים פרטיים. חפשו את ההבדלים, קראו את כל הסעיפים, וכמה זה עולה, אפשר למצוא פערים משמעותיים שיחסכו מאות שקלים בחישוב שנתי.

תמיד כדאי שכל הביטוחים שלכם יהיו בחברה אחת, ביטוח משכנתא, ביטוח חיים וגם הביטוח לאוטו, בעיקר אם יש לכם חברה שאתם סומכים עליה. שכל הביטוחים במקום אחד זה נוח ופשוט ולפעמים גם זול יותר.

תמיד כדאי לבדוק החברים הקרובים, אולי יש להם רכב זהה לשלכם, אולי יש להם המלצה על סוכן מומלץ ואולי הם זכו למחיר מצוין? אי אפשר לדעת תמיד כדאי לנסות.

ביטוח רכב השוואת מחירים- כל אחד מתלבט איזה פוליסה, מקיף או לא? גרר ושמשות או לא? תמיד טוב לעשות פוליסה מקיפה, שתכלול כל תרחיש אפשרי תמיד טוב לעשות ביטוח שיהיה בטוח!.

ולכם? יש רכב? כמה כיף מכונית פרטית, תענוג שאנחנו נעים ממקום אחד לאחר בקלות. ונכון, יש עומסי תנועה, הוצאות על דלק, צריך לבקר במוסך מעת לעת הוצאות ביטוח ועוד כל מיני הפתעות קטנות. אך זה משפר את חיינו בלי צל של ספק.

זקוקים לייעוץ? צריכים ביטוח לרכב? נעזור לכם בכיף, בואו לקרוא טיפים חשובים ולקבל מבצעים באתר שלנו. השיטוט באתר שלנו מציע לכם לקבל הנחות בכמה צעדים פשוטים.

לסיום, עם ביטוח או בלי תנהגו בזהירות!

צריכים ביטוח מקיף לרכב? אולי מחשבון ביטוח חובה? בואו לקבל את המחיר הטוב ביותר באתר הבא www.jlc.org.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה