מטבחים זולים מטבחים במבצע
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מטבחים זולים מטבחים במבצע 

מאת   30/05/2011 |  נצפה 3963 פעמים

עברו הימים של מטבחים עם כמה ארונות סיבית מתפוררים - גם לכם מגיע מטבח חדש! קשה למצוא דבר מהנה יותר מ שיפוץ. השיפוץ זו הזדמנות להעיף פריטים מיושנים או מקולקלים ובו זמנית גם לרענן את מראה הבית או הדירה בעיצוב מודרני. אבל שיפוץ זה עניין לא פשוט בכלל וכל אחד יאמר לכם ששיפוץ של מטבחים זה השיפוץ הכי מסובך.

כאשר משפצים מטבח, השינוי הוא מאד משמעותי מפני שלרוב שיפוץ מטבח הוא כוללני ויקר אשר כולל החלפת משטחי עבודה, ארונות, מכשירי חשמל ותאורה רבים. חוסר הנוחות והשינוי הגדול בבית במהלך העבודות בבית מביאים אנשים רבים להירתע ואפילו להמנע כליל משיפוצים. אבל הניסיון מראה לנו שהזמן, הלחץ הנפשי והכסף המושקעים בעבודה מסוג זה מאוד משתלמים בסופו של דבר ברמת המראה הכולל, נוחות השימוש בחדר ואפילו בהעלאת ערכה של הדירה.

מטבחים זולים? האפשרויות הקיימות בשוק המטבחים מחולקות לשתיים עיקריות- קניית מטבחים במבצע מרשת גדולה או מעיצוב של נגר. מטבחים המשווקים על ידי רשתות מחיריהם יותר זולים ממטבחים שנרכשו באופן פרטי, אולם בשל ייצורם התעשייתי אין הם מותאמים למבנה הדירה וברוב המקרים הם מורכבים1מחומרי גלם פשוטים יותר. מטבח מנגר בדרך כלל מבטיח רמת איכות גבוהה, במהלך התכנון המבחר בין העיצובים והחומרים בלתי מוגבל, אך זו מחיר גבוה בהרבה.

במהלך השנים האחרונות קיימת האופציה לשפץ או להחליף רק את דלתות ארונות מטבח ועל ידי כך לשפר את מראה המטבח תוך חיסכון בהוצאות. אבל חשוב לזכור שזהו שיפוץ חיצוני בלבד שלא מסוגל לפתור בעיות כמו עובש בחלקים הפנימיים של הארונות או מערכת מים תקולה. הדבר החשוב ביותר הוא לא להתפשר על איכות חומרי הגלם ולמצוא את האיזון בין אסתטיקה למידת השימושיות.

רוצים להתחדש עם מעצבי מטבחים מחפשים שיפוץ מטבח בקרו באתר שלנו לקבלת הצעות מחיר www.melchior.org.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה