חלונות מועצבים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חלונות מועצבים 

מאת   29/05/2011 |  נצפה 1673 פעמים

חלונות מותקנים בכל בית ומבנה בארץ ובעולם, והם נהנים ממגמות עיצוב משתנות ומהשקעה תכנונית מוקפדת. אם בעבר שימש החלון כאמצעי לסגירת מפתחים בדירות ובמבנים, הרי שכיום אנו מצפים מהפריט המוכר לנו, לחידושים והמצאות, ולערך מוסף בתחום עיצוב הבית.

החלונות הרווחים ביותר בישראל הם חלונות הזזה או חלונות סטנדרטיים הנפתחים כלפי חוץ או כלפי פנים המבנה. כיום מבוקשים במיוחד הפריטים אשר נפתחים כלפי פנים, כאשר ניתן לנקות אותם בקלות רבה ולהנות מזכוכיות בוהקות בכל עת. על אף נוחות התחזוקה של הפריטים יש לקחת בחשון כי חלונות אלה תופסים שטח בלתי מבוטל בחלל הפנים של המבנה, בכל עת בה הם אינם סגורים.

בין הפריטים היוקרתיים במיוחד ניתן למצוא חלונות חשמליים אשר מצויידים במנוע חשמלי, ונשלטים בעזרת שלט בעוד אתם ישובים לכם בשלווה בסלון הביתי או נחים בסייסטת צהריים במיטה הזוגית.המנוע החשמלי מוסתר בתוך נישה במעלה הקיר כאשר החלונות המעוצבים נפתחים לנוחיותכם באמצעות מתג או שלט, לבחירתכם. הנוחות המושלמת אשר מעניקים חלונות מסוג זה, קוסמת לבעלי דירות רבות, ועם הביקוש הגובר משקיעים גם מעצבי המוצר בסגנונות חדשניים ובגימורי איכות שלא הכרנו כדוגמת חלונות אלומיניום מעוצבים. חלון בלגי מצטיין ביתרונות רבים והוא יוותר עמיד גם לאחר שנים ארוכות תוך שהוא שומר על המראה הדקורטיבי ועל הברק היפהפה. מדובר בחלון בעל מראה יוקרתי אשר ניתן לעצבו בדרכים רבות ובין היתר ליצור מראה של כוורת יפהפיה בה מונח הפרופיל על גבי וטרינת זכוכית ענקית אשר חולשת על כל שטח המפתח. חלון בלגי יקר יותר מחלון אלומיניום אולם ההשקעה בפריטים המעוצבים קוסמת לרבים מבעלי הדירות החדשות, ואלו אשר מתכננים שיפוץ, מאחר והוא משדרג את איכות החיים בבית, תורם באופן בולט לעיצוב המיוחד של החלל בו יוצב, ושומר במשך שנים רבות על חזותו תוך שהוא אוטם את המפתח באופן אופטימאלי ומשדרג גם את ערך הבית בעת מכירת הנכס.

כותב המאמר הינו מומחה בתחום מוצרי האלומיניום ומעצב חלונות אלומיניום.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה