מקלחון מעוגל לעיצוב מושלם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מקלחון מעוגל לעיצוב מושלם 

מאת   29/05/2011 |  נצפה 1977 פעמים

בחירת מקלחונים מעוצבים אינה פשוטה כאשר בענף מוצעים לכם השכם והערב מגוון פריטים יפהפיים. הבחירה תתבסס בראש ובראשונה על שטח חדר הרחצה אשר בו ימוקם המקלחון, כאשר תוכלו לבחור במקלחונים מוכנים, בעלי מידות סטנדרטיות אשר עשויים להתאים לחלל המסויים, או לבקש מבעלי המקצוע לבנות עבורכם מקלחון מעוגל או מקלחון פינתי מרובע, בהתאם למידות המדוייקות ולטעמכם האישי.

מקלחון מעוגל נמנה בין הפריטים המבוקשים בעולם חדרי הרחצה, והוא מקנה אווירה יוקרתית ומיוחדת. מלבדו תוכלו לעצב או לרכוש גם  מקלחון חזית אשר ימוקם על גבי שני קירות תומכים, או יהיה מבוסס על פרופילים מאסיביים ויוצב במרכז החדר. על אף שלל הדוגמאות והעיצובים אשר מופיעים בענף השכם והערב, הרי שמקלחון מעוגל יהיה זה אשר חוסך את השטח הרב ביותר בחלל, וקימוריו הרכים ייצרו מראה דקורטיבי ומושלם. בתי מלון ומרכזי ספא ונופש, וכמוהם גם בעלי דירות פרטיות רבות, בוחרים בפריט היפהפה לשימושם של הרוחצים.

מקלחון מעוגל זוכה לדלתות מפלסטיק או זכוכית בדרגות יוקרה שונות. בין הדגמים תוכלו לבחור דלת הזזה בודדת או דלת כפולה בתוספת מוט מעוצב. מקלחון מעוגל אשר נפתח ונסגר על ידי מסילות, או בפתיחה כלפי חוץ. יש לקחת במכלול השיקולים גם את העובדה שדלתות אשר נעות על גבי מסילות יחסכו שטח ניכר בחלל חדר האמבטיה.

צריבה אומנותית אשר תבצוע על גבי הזגוגיות של מקלחון מעוגל, ישדרגו את הפריט ללא היכר, ויעניקו לחדר כולו גוון יצירתי, ותפיסה עיצובית ייחודית. בין יתר הדוגמאות תוכלו לבחור בצריבה של פסים צרים לאורך או לרוחב הדלתות, קוביות קטנות או גדולות, כאשר חלקן ממולאות בגוון חלבי או בגוון צבעוני אטום אחר, על פי טעמכם, כאשר הן יוצרות בדלת מראה מיוחד שבו הרוחץ נראה ולא נראה לעין, מבעד ליצירות האומנות. כמו כן תוכלו לצרוב על דלתות המקלחון המעוגל גם ציורי ענק על פי בקשתכם, אשר יבוצעו וייצרבו בידי אומן, ובתוספת ניכרת במחיר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה