עיצוב גבס לפלזמה נישות גבס וצבע
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עיצוב גבס לפלזמה נישות גבס וצבע 

מאת   23/05/2011 |  נצפה 4489 פעמים

בית נאה ומטופח זה מקום שאנו נהנים לחיות בו, זאת הסיבה שבגללה אנו שומרים על ניקיונו, שמים בו דברים יקרים לליבנו, מרהטים אותו בפריטים בדיוק כמו שאנחנו אוהבים, ומסדרים את איזור המגורים באופן נוח ויפה. לפעמים, אנו אף חוסכים קצת לטובת שיפוץ, שיאפשר לנו לעצב את ביתנו כמו שאנו רוצים ולהפוך את סביבתו לסביבת המגורים המושלמת.

האם אתם מעוניינים לשפץ את הבית עם תקציב נמוך, ועדיין שייראה מיליון דולר? עם קצת גבס וצבע תוכלו לגרום לכל בית ישן להיראות כמו מבנה מרהיב ביופיו, והכל בלי למכור את נשמתכם למנהל הבנק.

מתוך כל ספקי השירותים השונים בתחום השיפוצים, דווקא עבודות גבס מיוחדות וגם גבס עיצובים נתקלים במעט מאד הערכה. אנשי הגבס, אשר רוב העבודה בה עסקו עד לפני כמה שנים לרוב התבססה על הקמה ופירוק של קירות זמניים, החלו לקחת חלק הרבה יותר גדול בשיפוצים עם עיצוב והקמה של הנמכות תקרה דקורטיביות, התקנת גופי תאורה מעוצבים ואף פריטי ריהוט כגון מדפים ומזנונים שמשתלבים בצורה אורגנית בקיר הבית. הדבר דומה גם בנוגע לצבעים, אשר עם פיתוח של אינספור גוונים שונים, החומרים השונים שנמצאים בשימוש והשיטות למתן אפקטים מיוחדים, יכולים להפיח חיים חדשים בכל חלל עייף.

קירות גבס  מאפשר לכל אחד אשר חפץ ברענון הדירה או הבית לשפץ בזריזות ובהשקעה קטנה:

ככה למשל, צביעה פנימית של בית מגורים אורכת בדרך כלל יום-שלושה ימים, אך גורמת לבית להיראות בקלות בממוצע 10-20 שנה פחות מכפי גילו. בניית נישות בקיר, מערכת מדפים שקועים, או בניית גופי תאורה בגבס אף היא צריכה לקחת מספר ימים במקרה הכי גרוע, והופכת כל כל חדר למטופח ויפה, בתעריף נמוך.

אם בא לכם לשפץ את הבית או הדירה, ומתאים לכם לעשות זאת בהשקעה כספית מצומצמת ובתוך זמן קצר.

מחפשים המלצות על עבודות גבס לפלזמה או עבודות גבס לסלון? היכנסו


לאתר שלנו לקבלת מבצעים www.nes.org.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה