נומרולוגיה זוגית - הפתרון האידיאלי לקונפליקטים בניכם! | ציונה אבירם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

נומרולוגיה זוגית - הפתרון האידיאלי לקונפליקטים בניכם! | ציונה אבירם 

מאת   15/05/2011 |  נצפה 2067 פעמים

נומרולוגיה זוגית – הפתרון  האידיאלי לקונפליקטים בניכם!

לאן יוביל קשר? מה גורל היחסים ביניכם? קשה לך להחליט אם שווה לך להשקיע בקשר או להיפרד. האם לנסות להחזיר אותו הביתה או להרפות. את מתלבטת...המלחמות הפנימיות הולכות וגוברות. משוטטת באינטרנט! צצות לך מגוון של אפשרויות שיעזרו לפתור את הבעיה....שישחררו אותך מהקונפליקט הבלתי פתור הזה. מה עושים?

נומרולוגיה זוגית יקירה! נומרולוגיה זוגית תנווט לך את הדרך לפתרון הקונפליקטים הללו. ולמה הכוונה כשאומרים נומרולוגיה זוגית? באמצעות נומרולוגיה הזוגית בודקים את ההתאמה הזוגית המושלמת ביניכם. באמצעות מפת הלידה, רואים את תרומת כל אחד מבני הזוג לקשר הזוגי. את החסימות והאתגרים העומדים בפני הזוג.

נומרולוגיה זוגית כוללת גם התאמה זוגית של אותיות השם של בני הזוג. רואים אנו איך בני הזוג יוצרים את המציאות שלהם ביחד. איך מנווטים את הלב ומיניות בניהם וגם איך מנווטים את הכעסים. לפרשנות השם תרומה נכבדה ביותר להתאמה הזוגית בין בני הזוג. אם קוראים לך אביגיל או גולי- בנומרולוגיה הזוגית רואים מיד את השוני בהתנהלות הזוגית. החיבור של אותיות השם אביגיל למשה, בנומרולוגיה זוגית, אינו דומה לחיבור בין גולי למשה.

נומרולוגיה זוגית זה גם שנה אישית בה נמצאים בני הזוג. בבדיקת הנומרולוגיה הזוגית רואים את התקופה בה נמצאים בני הזוג כשיש בעיות בזוגיות. שנה מאד קריטית הינה שנה 6 בה נושא הזוגיות עולה על הפרק באופן מאד חד וברור. אם בנומרולוגיה זוגית מזהים את השנה הזו – אפשרי בהחלט לשקם את הזוגיות או לחילופין להיפרד. הכול תלוי בנומרולוגיה הזוגית של בני הזוג. שנה נוספת משמעותית הינה שנה 9. שנה בה מסיימים תהליכים שמעיקים. כמובן שאם בבדיקת הנומרולוגיה הזוגית של בני הזוג מזהים אותה, אזי, על אותו בן זוג לדעת שעליו לעשות שינויים משמעותיים בחייו.

לסיכום – מה נותנת לכם נומרולוגיה זוגית?

שורה תחתונה: נומרולוגיה זוגית הינה ייעוץ אישי-זוגי אידיאלי, מהיר, מדויק למציאת פתרונות ולפתירת קונפליקטים בין בני זוג. שיחה אחת עד שניים עושים  את השינוי המהותי בחיים. שיחת נומרולוגיה זוגית היא פתרון אינסטנט לשיפור איכות החיים הזוגיים שלכם.

אנשים יקרים, אל תחכו הרבה. אל תתלבטו. הפתרון נמצא בידכם. בנומרולוגיה הזוגית שלכם. תנו לי לעזור לכם לפתור את הקונפליקט בניכם בכלים שלי. מפגש אחד עד שניים, יעשה לכם את השינוי המיוחל בחיים.

אני פה בשבילכם לבדיקת הנומרולוגיה הזוגית בניכם, צלצלו עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ אישי – זוגי 052-8231669

ציונה אבירם – נומרולוגית מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

עיצוב גרפי Fresh Studio

ציונה אבירם , נומרולוגית מאמנת ויועצת בתחום הנישואין וזוגיות. בייעוציה האישיים משתמשת בכלים ייחודיים המשלבים : נומרולוגיה ואסטרולוגיה קבלית, בהם חושפת גלגולים קודמים המשפיעים על תפיסת עולמו כיום. כמו כן, משתמשת בזכרונות מוקדמים על מנת לגלות את השקפת העולם המנהלת את האדם בחייו בבגרותו... מנהלת פורום נומרולוגיה באתר "אסימון" . כנסו לאתר שלי: נומרולוגיה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה