מתחברים לאינטרנט ועוברים דירה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מתחברים לאינטרנט ועוברים דירה 

מאת   27/04/2011 |  נצפה 1714 פעמים

 

בשנים האחרונות הפך הנושא של מעבר דירה לנוח יותר עבור מגוון רחב של אנשים, וזאת בעיקר בגלל הכניסה האינטנסיבית של שירותי האינטרנט לחיינו. אם בעבר מעבר דירה היה כרוך בחיפוש נואש אחר מובילים או טכנאים, הרי שכיום ניתן לעשות את כל הסידורים דרך הרשת. החל משלב חיפוש הדירה, דרך בדיקת האלטרנטיבות ועד הזמנת נותני השירות השונים, מהווה האינטרנט את המקור הטוב ביותר למידע אמין ומקצועי. אך כידוע, מעבר דירה מוצלח אינו בא לידי ביטוי רק באריזות וארגזים. מעבר דירה מושלם הוא כזה בו שגרת החיים שלנו אינה נפגעת, בעיקר כאשר מדובר על ילדים או בני משפחה אחרים. היבט זה של מעבר דירה בא לידי ביטוי בעיקר בתחום הבידור והפנאי או במילים אחרות - בטלוויזיה.

 

איך עוברים דירה בצורה נכונה?

שירותי מעבר דירה של חברת יס, למשל, מהווים דוגמא מצוינת לאופן בו חברות תקשורת מוצלחות פועלות למען הלקוח. מעבר דירה עם יס מאפשר לא רק תיאום מראש עם טכנאי לפי זמן מדויק הנוח עבורנו, אלא גם מציע שלל בונוסים והטבות. לאחר תיאום מעבר דירה בצורה נכונה עם שירות הלקוחות של yes, תוכלו ליהנות דרך המחשב באתר האינטרנט של החברה מערכת הטבות מיוחדת. בצורה כזו לא תיאלצו לבזבז זמן על עמידה בתורים או על המתנה לשירות, ותוכלו לממש את ההטבה בלחיצת כפתור. באופן כללי, המעבר של חלק גדול משירותי יס לאינטרנט מקל על הלקוחות בצורה משמעותית. גם אפליקציות האייפון והאייפד תופסות נתח משמעותי בהרגלים של לקוחות החברה, וניתן לראות ביטוי לכך לא רק בעת מעבר דירה אלא גם בהרבה מקרים אחרים.

 

מדוע לשים לב בזמן האריזה?

כאשר חושבים על מעבר דירה, יש צורך לדאוג גם לאריזה של כל הדברים בבית ובתוכם גם הממיר והטלוויזיה. אך לעומת הטלוויזיה עצמה, אשר לרגישותה רובנו כבר מודעים, בעת אריזת ממיר יש לשים לב לכמה נקודות ספציפיות. ראשית, חובה לנתק את הכבלים האחוריים ואת כל מה שמחובר אל אותו ממיר לפני שאורזים אותו. מומלץ גם לארוז ממיר בנפרד משאר מוצרי החשמל, וכך להבטיח את  תקינותו המלאה. ממיר טוטאל של yes, למשל, אינו תופס הרבה מקום, משום שהוא דק יותר מאשר ממירים אחרים, ולכן כדאי להקדיש עבורו אריזה ספציפית. עליכם לזכור, כי ממיר הוא אמצעי רגיש מאוד ומהווה למעשה את מוקד שירותי הבידור בבית. אם אתם מחזיקים במספר ממירים שונים, כדאי שתדאגו לארוז כל אחד מהם בנפרד ולא להתפשר על אריזה משותפת. כך תוכלו לדעת היטב היכן נמצא כל ממיר, ואף להקל על הטכנאי איתו תיאמתם את ההתקנה בבית החדש.

 

תיהנו מהפריבילגיה

בשורה התחתונה, מעבר הדירה שלכם היום יהיה נוח יותר מאשר מעברי הדירה של ההורים שלכם, למשל, ועל כך אין ויכוח. אך על מנת ליהנות באופן מלא מההטבות השונות המחכות לכם, עליכם לדאוג לעשות את כל הסידורים בהקדם. קחו בחשבון שמעבר דירה כולל אחריו הרבה מאוד פעולות בלתי צפויות, אשר אותן לא לקחתם בחשבון, שלא לדבר על הוצאות כספיות שלא נכללו בחישוב הראשוני.

 

compulist1

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה