אסלות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אסלות 

מאת   27/04/2011 |  נצפה 2206 פעמים

אסלות משמשות כל מבנה באשר הוא, בין אם מדובר בבתי מגורים ובין אם במשרדים, מוסדות ציבור, קניונים, אולמות שמחה ועוד.
כלי סניטרי זה הינו מרכיב חשוב ובסיסי בחדר הרחצה הביתי, והוא ידוע בעולם מזה שנים רבות. אלא שבשני העשורים האחרונים זוכה האסלה מלבד נחיצותה הברורה והמובנת, גם להשקעה עיצובית רבה, ולעושר סגנונות ראוי להערכה.

בין סוגי האסלות המוצגות לראווה באולמות התצוגה תוכלו לצפות בדגמים רבים ומעניינים, בעלי אופי חדשני ומודרני. כך למשל קיימות אסלות תלויות בעיצובים מרהיבים, אשר יפארו כל חדר רחצה באשר הוא. אם בעבר היתה האסלה הקלאסית המוכרת לנו, עוד פריט סטנדרטי אשר מונח על הריצפה כאשר מעליו תלוי מיכל הדחה, הרי שכיום נפוצות בתחום הכלים הסניטריים אסליות תלויות יפהפיות. אסלות אלה מוצבות ומקובעות על גבי הקיר בחיבור אחורי, כאשר הן מותירות תחתן חלל פנוי שקל ונוח לנקות תחתיו. עיצוב זה מעניק לחדר מראה אסתטי ורחב ידיים כאשר מיכל ההדחה מוסתר מאחורי הקיר ורק לחצני השימוש בולטים החוצה לשימושכם.

גם בגלריות הרבות המוצגות באתרי האינטרנט השונים תוכלו למצוא פריטים מעניינים ובהן מושבי אסלות מרובעים המונחים על גבי הכלים הסאניטריים, אסלות קומפקטיות במיוחד בעלי מיכלי הדחה חסכוניים, אסלות לנכים ולמוגבלים אשר זקוקים למרחב ולנוחיות מוגברת, ואסלות המותאמות לילדים קטנים, ומעוצבות אף הן באיכות גבוהה ובעושר סגנונות רב.  

בין הפריטים השימושיים תוכלו למצוא גם אסלות מונובלוק אשר מורכבות מיחידה אחת וכוללת את האסלה ואת מיכל ההדחה גם יחד. אסלות מסויימות זוכות לקימורים כה מעניינים ולמראה פיסולי רב רושם, עד שהן נראות כיצירות אומנות לכל דבר. בחדרי הרחצה המודרניים תוכלו למצוא אסלות בגווני פסטל רכים כמו ורדרד או אפרפר בהיר, צבעי שמפניה או פנינה, בעיצובים מרשימים במיוחד.

המאמר נכתב על ידי מעצב פנים של חברת odn  המשווק מגוון מוצרי ריצוף ומקלחונים מעוצבים לבית

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה