ברזים לאמבטיה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ברזים לאמבטיה 

מאת   27/04/2011 |  נצפה 2688 פעמים

הזמן היומיומי בו אנו מבלים בחדר האמבטיה מצדיק השקעה בחלל המפנק. תכנונו ועיצובו של החדר החשוב וייעוד התקציב הראוי עבור האביזרים החיוניים, יתגמלו אתכם בהמשך בשגרת היום יום, כאשר תזכו בחדר רחצה מפנק במיוחד.

בין האביזרים החשובים ניתן למצוא את הברזים שבחדר האמבט, ובהם הברזים לאמבטיה עצמה,  ברזים למקלחת וברזים המיועדים למתקן הבידה. את הברזים לאמבטיה ניתן להתקין מעליה או לצידה והם מעוצבים בעושר רב של סגנונות, ובין היתר בסגנון עתיק אשר יעניק לחדר האמבטיה מראה מושקע ומיוחד. ברזים לאמבטיה מיוצרים מחומרים שונים ובין היתר מנחושת, נירוסטה וניקל, כאשר המתכות עוטות גימורים דוחי חלודה. בענף הרחב ניתן למצוא גם ברזים לאמבטיה אשר מצופים בזהב או בקריסטלים.

ברזים אשר מיועדים לכיור באמבטיה ניתן להתקין מהקיר הסמוך אל הכיור, ממשטח הכיור או מהכיור עצמו, וגם הם זוכים לעושר סגנונות בלתי נדלה. ברזים מעוצבים ניתן למצוא גם בסגנון המכונה פרח, כאשר הם יוצאים ממשטח הכיור עצמו, בסגנון הברבור הקלאסי בעל הצוואר הארוך, בסגנון היי טק או בסגנון עתיק, ואפילו ברזים אלקטרוניים אשר נפתחים כאשר החיישן מזהה את השות היד תחת הברז. האביזרים מגיעים כיום במגוון צבעים רחב ויפהפה אשר כולל את צבע הכסף, מתכת, זהב, או צבע ה'קורוזיה'.

ברזים לאמבטיה בסגנון העתיק, אשר משולבים בכיור אבן בסגנון אתני מיוחד, יכולים ליצור מראה משגע והם אהובים במיוחד על חובבי סגנון הרטרו. אחרים יעדיפו לשלב ברזי היי טק משוכללים ואלקטרוניים בכיורים מונחים, ולספק מראה מעניין ורב גוני. בין הסגנונות המיוחדים באולמות התצוגה אפשר לבחון גם ברזים בעלי פיות מרובעות ועבות במיוחד, וברזים משוכללים בהם ניתן לקבוע מראש את טמפרטורת המים, כאשר זו  תישמר בברז בכל עת שיהיה פתוח.

המאמר נכתב על ידי מעצב פנים של חברת odn  המשווק מגוון מוצרי ריצוף ומקלחונים מעוצבים לבית

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה